logo

KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

X

X

X

CSOL

CSOL

IPSC

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

2. kolo O pohár Obce legionářské 2024

Registrace uzavřena 24.05.2024 12:00

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Organizátor si vyhrazuje právo bez náhrady smazat duplicitní registrace!
Obvykle necháme tu nejstarší (první registraci).


Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.
Squady vyhrazené pro SUPER JUNIORy nelze obsazovat ostatními střelci.
Z časových důvodů nemůžeme umožnit účast ne-organizátorů v prematchi.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/15]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#1/15]
VYBRAT
Vašíček Jakub (PRD) ,

nestřílející RO
[#4/40]
Loučková Iveta (OPN) , Šerá Michaela (OPN+) , Bouda Lukas (STD) , Matýsek Jaroslav (STD) ,

-- Pátek 31.05.2024 --

P-01 RO
[#6/6]
OBSAZENO
Šerý Jiří (OPN+) , Bílková Anna (PRD) , Šindelář František (PRD) , Tomolya Štěpán (PRD) , Fryš Marek (STD) , Vlach František (STD) ,

P-02 RO
[#6/6]
OBSAZENO
Hrtáň Dominik (PRD) , Loučka Dominik (PRD) , Loučka Michal (PRD) , Mikolášek Daniel (PRD) , Cimbálník Petr (STD) , Turková Eva (STD) ,

P-03 RO
[#4/6]
Rampouch Karel (PDO) , Glos Stanislav (PDO) , Mikolášek Martin (PDO) , Kudrnáč Petr (PRD) ,

P-04 RO
[#5/6]
Šporik Jan (PDO) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Foltýn Karel (PRD) , Novotný Robert (PRD) , Novotný Zdeněk (STD) ,

P-05 RO
[#5/6]
David Jaroslav (STD+) , Korecký Jan (STD) , Korecký Jan-Ml (STD) , Novotný ml Zdeněk (STD) , Švadláková Miroslava (STD) ,

P-06 RO
[#3/6]
Dohnal Michal (STD) , Semerád Milan (STD) , Ladič Tibor (STD) ,

-- Sobota 1.6.2024 - dopolední směna --

M-01
[#7/7]
OBSAZENO
Bajnar Zdeněk (PRD) , Dvořák Marian (PRD) , Beneš Standa (STD+) , Dlouhý Michal (STD) , Konečný Pavel (STD) , Náprstek Martin (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

M-02
[#8/7]
OBSAZENO
Cihelna Petr (PDO) , Křivský Zdeněk (PDO) , Klíčník Libor (PRD) , Maleček Miloš (PRD) , Man Jakub (PRD) , Pavlíček Dominik (PRD) , Petrovič Pavel (PRD) , Dörrer Šimon (PRD) ,

M-03
[#7/7]
OBSAZENO
Bíro Daniel (CLA) , Vystyd Václav (OPN+) , Pouska Stanislav (PDO) , Janoch Milan (PRD) , Sochor Tomáš (PRD) , Konůpek Petr (STD) , Svoboda Michal (STD) ,

M-04
[#7/7]
OBSAZENO
Sládeček Jakub (PDO) , Richtr David (PRD) , Sztacho Martin (PRD) , Herold Jakub (STD) , Paul Petr (STD) , Tůma Pavel (STD) , Zvěřina David (STD) ,

M-05
[#7/7]
OBSAZENO
Maška Richard (PDO) , Malinka Frantisek (PRD) , Solnický Mojmír (PRD) , Bína Jiří (STD) , Dvořák Vladislav (STD) , Machek Pavel (STD) , Smejkal Martin (STD) ,

M-06
[#7/7]
OBSAZENO
Slavík Daniel (PDO) , Chalupová Barbora (PRD) , Peka Petr (PRD) , Pelikánová Petra (PRD) , Šamalík Josef (PRD) , Trnková Kateřina (PRD) , Vyvážil Tomáš (PRD) ,

-- Sobota 1.6.2024 - odpolední směna --

M-11
[#9/9]
OBSAZENO
Resler Jan (PDO) , Nesvačil Miloš (PRD) , Černý Jiří 33 (STD) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Horáčková Anna (STD) , Petřikova Blanka (STD) , Squaad Sq (STD) , Steiner Petr (STD) ,

M-12
[#9/9]
OBSAZENO
Kocián Jan (PDO) , Kejř Karel (STD) , Madurkay Lukáš (STD) , Novák Tomáš (PDO) , Blafka Lubomír (STD) , Černý Jiří (STD) , Hátle Jan (STD) , Kolář Jaroslav (STD) , Konrád František (STD) ,

M-13
[#9/9]
OBSAZENO
Hlavaj Luděk (CLA) , Kotrouš Pavel (CLA) , Machovec Jiří (OPN) , Šilar Adam (PDO) , Zvára Martin (PDO) , Marek Jiří (PRD) , Řehořek Radek (PRD) , Mazúch Tomáš (STD) , Šurmanová Míša (STD) ,

M-14
[#9/9]
OBSAZENO
Filip Jaroslav (PDO) , Hájek Ondřej (PDO) , Vacko Robert (PDO) , Batíková Dominika (PRD) , Kraus Patrik (STD) , Kraus Milan (STD) , Mazák Jakub (STD) , Vicány Pavel (STD) , Viktora František (STD) ,

M-15
[#9/9]
OBSAZENO
Šerá Martina (OPN+) , Kohout Pavel (PDO) , Šmid Radek (PDO) , Čech Jan (PRD) , Janák Marek (PRD) , Široký David (PRD) , Baier Josef (STD) , Klimes Pavel (STD) , Klimeš Radim (STD) ,

M-16
[#9/9]
OBSAZENO
Kovářík Peter (OPN) , Liehne Jan (PDO) , Bouška Vladislav (PRD) , Hrubý Ml. Martin (PRD) , Veselý Tomáš (PRD) , Hrubý Martin (STD+) , Klíma Jan (STD) , Novák Petr (STD) , Šíma Richard (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020