logo

KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

CSOL

CSOL

IPSC

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

2. kolo O pohár Obce legionářské 2022

Registrace uzavřena 27.05.2022 12:00

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Organizátor si vyhrazuje právo bez náhrady smazat duplicitní registrace!
Obvykle necháme tu nejstarší (první registraci).


Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.
Squady vyhrazené pro SUPER JUNIORy nelze obsazovat ostatními střelci.
Z časových důvodů nemůžeme umožnit účast ne-organizátorů v prematchi.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/6]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#1/6]
VYBRAT
Kučera Peter (STD) ,

nestřílející RO
[#2/40]
Krejčí Stanislav (PDO) , Šindelář Fanda (PRD) ,

-- Pátek 3.6.2022 --

P-01 RO
[#6/6]
OBSAZENO
Beníček Petr (STD) , David Jaroslav (STD) , Kubů Miroslav (STD) , Havlíček Zdeněk (PRD) , Toman Jan (PRD) , Šejvlová Veronika (STD) ,

P-02 RO
[#5/6]
Balej Zdeněk (PRD) , Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Brož Jakub (PRD) , Foltýn Karel (PRD) ,

P-03 RO
[#6/6]
OBSAZENO
Mikolášek Martin (PDO) , Grym Jaroslav (PRD) , Kudrnáč Petr (PRD) , Varga Jan (PRD) , Rampouch Karel (PDO) , Glos Stanislav (PRD) ,

P-04 RO
[#6/6]
OBSAZENO
Novotný Jaroslav (OPN+) , Kadeřábek Štěpán (PRD) , Nesvačil Miloš (STD) , Novotny Zdeněk (STD+) , Novotny St. Zdenek (STD) , Svadlakova Miroslava (STD) ,

P-05 RO
[#6/6]
OBSAZENO
Knížová Barbora (PRD) , Novotná Natálie (OPN+) , Nádvorník Milan (PDO) , Nádvorníková Petra (PRD) , Tůma Pavel (STD) , Vrabček Robert (STD) ,

P-06 RO
[#0/6]

-- Sobota 4.6.2022 - dopolední směna --

M-01
[#7/-2]
OBSAZENO
Vystyd Václav (OPN+) , Pilský Patrik (PDO) , Krčal Jan (PRD) , Karchňák Slavo (STD) , Kohoutová Lenka (STD) , Smejkal Lukáš (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

M-02
[#7/-2]
OBSAZENO
Samek Petr (OPN+) , Cimbůrek Lukáš (PDO) , Fiala Jiří (PDO) , Kruta Jan (PDO) , Slavík Daniel (PDO) , Hanák Zbyněk (PRD) , Dlouhý Michal (STD) ,

M-03
[#7/-2]
OBSAZENO
Držmíšková Jitka (PRD) , Kühtreiber Karel (PRD) , Pavlíček Dominik (PRD) , Šneberger Jakub (PRD) , Sochor Tomáš (PRD) , Sochor Jan (PRD) , Částek Jindřich (STD) ,

M-04
[#7/-2]
OBSAZENO
Kolar Milan (OPN+) , Chalupová Barbora (PRD) , Honešová Ilona (PRD) , Maleček Miloš (PRD) , Trnková Kateřina (PRD) , Paul Petr (STD) , Pražáková Lenka (STD) ,

M-05
[#8/-2]
OBSAZENO
Bína Jiří (STD) , Dvořák Vladislav (STD) , Machek Pavel (STD) , Seitl Aleš (STD) , Sládeček Jakub (STD) , Smejkal Martin (STD) , Sztacho Martin (STD) , Sztacho Ondřej (STD) ,

M-06
[#7/-2]
OBSAZENO
Antoš Jakub (PRD) , Brhel Martin (PRD) , Budjač Jakub (PRD) , Ryzák Tomáš (PRD) , Syrový Lukáš (PRD) , Čečetka Josef (STD) , Filip Stanislav (STD) ,

-- Sobota 4.6.2022 - odpolední směna --

M-11
[#9/0]
OBSAZENO
Staněk Jan (OPN+) , Kratochvíl Miloš (PRD) , Šamalík Josef (PRD) , Staud Frantisek (PRD) , Turková Eva (PRD) , Entler Tomáš (STD) , Horáčková Anna (STD) , Šimeček Jirka (STD) , Vopařil Josef (STD) ,

M-12
[#9/0]
OBSAZENO
Vejsada Petr (PDO) , Laburda Jiří (PRD) , Nathanielová Nicole (PRD) , Procházka Radek (PRD) , Batěk Jarda (STD) , Hejnová Dea (STD) , Kačer David (STD) , Petříková Blanka (STD) , Šurmanová Míša (STD) ,

M-13
[#9/0]
OBSAZENO
Štádler Robert (PDO) , Hájek Michal (PRD) , Vostřelová Tereza (PRD) , Anna Chmelíčková (STD) , Boček Jaroslav (STD) , Chmelíček Libor (STD) , Hruby Martin (STD) , Klimeš Pavel (STD) , Mazúch Tomáš (STD) ,

M-14
[#9/0]
OBSAZENO
Bíro Daniel (CLA) , Batíková Dominika (PRD) , Janků Jiří (PRD) , Kupilík Libor (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Hátle Jan (STD) , Konrád František (STD) , Šindelář Vlastislav (STD) , Zuska Petr (STD) ,

M-15
[#9/0]
OBSAZENO
Vacko Robert (PDO) , Fiala Jr Jan (STD) , Fialová Barbora (STD) , Florian Petr (STD) , Jan Fiala Jan (STD) , Klíma Jan (STD) , Novák Petr (STD) , Novák Tomáš (STD) , Vicány Pavel (STD) ,

M-16
[#9/0]
OBSAZENO
Peka Petr (PRD) , Benes Stanislav (STD) , Červenka Pavel (STD) , Konecny Pavel (STD) , Marsik Vladimir (STD) , Naprstek Martin (STD) , Smrčka Marek (STD) , Svoboda Michal (STD) , Zakostelecky Frantisek (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020