logo

KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

CSOL

CSOL

IPSC

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

1. kolo O pohár Obce legionářské 2022

Registrace uzavřena 09.04.2022 12:00

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.
Squady vyhrazené pro SUPER JUNIORy nelze obsazovat ostatními střelci.
Z časových důvodů nemůžeme umožnit účast ne-organizátorů v prematchi.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/6]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#3/6]
VYBRAT
Hořejší Lenka (OPN+) , Altuna Denis (PRD) , Kučera Peter (STD) ,

nestřílející RO
[#0/40]

-- Pátek 15.4.2022 --

P-01 RO
[#6/6]
OBSAZENO
Vystyd Václav (OPN+) , Mikolášek Martin (PDO) , Kohoutová Lenka (STD) , Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Šindelář Fanda (PRD) ,

P-02 RO
[#6/6]
OBSAZENO
Rampouch Karel (PDO) , Glos Stanislav (PRD) , Grim Jaroslav (PRD) , Kudrnáč Petr (PRD) , Varga Jan (PRD) , Ladič Tibor (STD) ,

P-03 RO
[#6/6]
OBSAZENO
Kadeřábek Štěpán (PRD) , Toman Jan (PRD) , Novotný Mililitr (STD) , Šejvlová Veronika (STD) , Švadláková Miroslava (STD) , Sýkora Josef (STD) ,

P-04 RO
[#6/6]
OBSAZENO
Batíková Dominika (PRD) , Foltýn Karel (PRD) , Bouda Lukas (STD) , Jarolímek Petr (STD) , Kleinová Hana (STD) , Vrabček Robert (STD) ,

P-05 RO
[#4/6]
Pavlíček Dominik (PRD) , Novotný Jaroslav Slávek (OPN+) , Brož Jakub (PRD) , Foltýn Tomáš (STD) ,

P-06
[#6/6]
OBSAZENO
Kratochvíl Miloš (PRD) , Nemcova Petra (PRD) , Šneberger Jakub (PRD) , Turková Eva (PRD) , David Jaroslav (STD) , Novotná Natálie (OPN+) ,

-- Sobota 16.4.2022 - dopolední směna --

M-01
[#7/-2]
OBSAZENO
Pouska Stanislav (CLA) , Sochor Tomáš (PRD) , Sochor Jan (PRD) , Dlouhý Michal (STD) , Karchňák Slavomír (STD) , Smejkal Lukáš (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

M-02
[#7/-2]
OBSAZENO
Novotny Jaroslav (OPN+) , Krčal Jan (PRD) , Beníček Petr (STD) , Dvořák Vladislav (STD) , Korecký Jan (STD) , Korecký ml. Jan (STD) , Marek Petr (STD) ,

M-03
[#8/-2]
OBSAZENO
Fiala Jiří (PDO) , Kaška Martin (PDO) , Kruta Jan (PDO) , Pilský Patrik (PDO) , Vostřelová Tereza (PRD) , Budská Jana (STD) , Tichy Ivan (STD) , Tůma Pavel (STD) ,

M-04
[#7/-2]
OBSAZENO
Koblic Jan (STD) , Procházka Radek (PDO) , Benes Stanislav (STD) , Paul Petr (STD) , Sládeček Jakub (STD) , Sztacho Ondřej (STD) , Vltavsky Miroslav (STD) ,

M-05
[#7/-2]
OBSAZENO
Brhel Martin (PRD) , Hanak Zbynek (PRD) , Chmelíček Libor (STD) , Chmelíčková Anna (STD) , Jugová Terezie (STD) , Kloubek Martin (STD) , Pařík Jiří (STD) ,

M-06
[#7/-2]
OBSAZENO
Tesárek Antonín (PDO) , Vomela Lukáš (PRD) , Bína Jiří (STD) , Hrádek Zbyněk (STD) , Kříž Martin (STD) , Machek Pavel (STD) , Smejkal Martin (STD) ,

-- Sobota 16.4.2022 - odpolední směna --

M-11
[#9/0]
OBSAZENO
Chalupová Barbora (PRD) , Jíša Miroslav Jíša (PRD) , Batěk Jarda (STD) , Červenka Pavel (STD) , Horáčková Anna (STD) , Kotrouš Pavel (STD) , Kotroušová Denisa (STD) , Petříková Blanka (STD) , Šimeček Jiří (STD) ,

M-12
[#9/0]
OBSAZENO
Samek Petr (OPN+) , Cimbůrek Lukaš (PDO) , Štádler Robert (PDO) , Hájek Michal (PRD) , Laburda Jiří (PRD) , Hrubý Martin (STD) , Kačer David (STD) , Klimeš Radim (STD) , Klimeš Pavel (STD) ,

M-13
[#9/0]
OBSAZENO
Andrlíková Nikola (PRD) , Lysoněk David (PRD) , Peka Petr (PRD) , Štaud František (PRD) , Elišák Milan (STD) , Hátle Jan (STD) , Jungwirth Jan (STD) , Pihávková Natálie (STD) , Rýzlerová Iva (STD) ,

M-14
[#9/0]
OBSAZENO
Slavík Daniel (PDO) , Vacko Robert (PDO) , Janků Jiří (PRD) , Janoch Milan (PRD) , Nestával Ladislav (PRD) , Bíro Daniel (STD) , Novák Tomáš (STD) , Šindelář Vlastislav (STD) , Zuska Petr (STD) ,

M-15
[#9/0]
OBSAZENO
Baier Josef (STD) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Fialová Barbora (STD) , Florian Petr (STD) , Jan Klíma (STD) , Konrád František (STD) , Novák Petr (STD) , Vicány Pavel (STD) ,

M-16
[#9/0]
OBSAZENO
Šerá Martina (OPN+) , Frinta Petr (PRD) , Kupilík Libor (PRD) , Resler Jan (PRD) , Trnková Kateřina (PRD) , Bahenský Michal (STD) , Kolář Jaroslav (STD) , Kubík Karel (STD+) , Pražáková Lenka (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020