logo

KLUB

IPSC

ASOCIACE

IPSC
  

Sellier&Bellot CUP 2019 Shotgun & PCC / MČR IPSC Brokovnice

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 7 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 7 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NELZE STŘÍLET OBĚ ZBRANĚ V JEDEN DEN (pozdější duplicitní registrace bude automaticky smazána administrátorem).

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#9/10]
Kosinski Tomasz (MOD+) , Kučeřík Petr (PCC) , Musil Eduard (PCC) , Tomczak Andrzej (PCC) , Weglarczyk Mariusz (PCC) , Chmielewski Slawomir (STD+) , Ott Bernd (STD) , Chochula Milos (PCC) , Maska Richard (PCC) ,

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#0/10]
VYBRAT

RO
[#27/30]
Jurák Štěpán (SMA+) , Baszynski Michal (STD+) , Zalejsky Rostislav (OPN) , Bibr Vlasta (PCC) , Fiala Vlastimil (PCC) , Gàbor Sötét (PCC) , Hodoval Pavel (PCC) , Kornberger Jürgen (PCC) , Kubáč Vítězslav (PCC) , Pavlik Yvonne (PCC) , Rauscher Alexander (PCC) , Šerá Michaela (PCC) , Šerý Jiří (PCC) , Slíva Tomáš (PCC) , Kebo Věkoslav (RO1) , Kužel Martin (RO1) , Švrček Petr (RO1) , Hodoval Pavel (SMA) , Kebo Věkoslav (SMA) , Madajewski Leszek (SMA+) , Votoček Miloš (SMA) , Leitner Benjamín (STD+) , Prokop Katarzyna (STD) , Rehberger Ivo (STD) , Sedy Roman (STD+) , Švrček Radim (STD) , Svrckova Vera (STD+) ,

-- Pátek 18.10.2019 - brokovnice + PCC / Prematch --

PREMATCH SG
[#10/10]
OBSAZENO
Wandzel Robert (SMA+) , Katscher Michael (STD+) , Vinduška Václav (OPN+) , Bársony Csaba (OPN+) , Benes DEL Markus (Open) (OPN+) , Giflo David (OPN+) , Ring Kilian (SMA+) , Ring Lothar (SMA+) , Stahl Robert (SMA) , Benes Markus (STD+) ,

PREMATCH PCC
[#10/10]
OBSAZENO
Bindik Frantiska (PCC) , Bocheńska Aneta (PCC) , Bures Vitezslav (PCC) , Kostak Jan (PCC) , Marcinek Pavel (PCC) , Niewiadomski Piotr (PCC) , Smid Martin (PCC) , Vaďura Petr (PCC) , Vrága Dušan (PCC) , Wyzgała Robert (PCC) ,

PREMATCH PCC
[#10/10]
OBSAZENO
Marcela Przemysław (PCC) , Hafner Luka (PCC) , Hartmann Haucke (PCC) , Miglecz Gyula (PCC) , Pietzsch Felix (PCC) , Redecki Tomasz (PCC) , Tausiewicz Marcin (PCC) , Yakutik Vitaly (PCC) , Zawada Krzysztof (PCC) , Zencar Pavol (PCC) ,

PREMATCH PCC
[#10/10]
OBSAZENO
Ambrus Oliver (PCC) , Becker Karsten (PCC) , Berger René (PCC) , Caprata Junior Jaroslav (PCC) , Caprata Senior Jaroslav (PCC) , Ludwig Birgit (PCC) , Novotna Marta (PCC) , Poka Tibor (PCC) , Synek Milos Ufo (PCC) , Szarvas Peter (PCC) ,

PREMATCH RO
[#4/10]
Novotný Martin (RO1) , Pazourková Eva (RO1) , Plzák Jiří (RO1+) , Sedy RM Roman (RO1) ,

-- Sobota 19.10.2019 - squady brokovnice --

M-01 SG
[#10/10]
OBSAZENO
Dose Klaus-Peter (OPN+) , Golab Tadeusz (OPN) , Mitschke Andreas (OPN+) , Vaďura Petr (OPN+) , Vrága Dušan (OPN) , Kadlčík Karel (SMA) , Kostak Jan (SMA+) , Bures Vitezslav (STD+) , Smid Martin (STD+) , Plzák Jiří (OPN+) ,

M-02 SG
[#10/10]
OBSAZENO
Khalil Alonso (MOD+) , Svoboda Petr (OPN+) , Turková Eva (OPN) , Benes Stanislav (SMA) , Bernard Petr (SMA) , Helán Vít (SMA+) , Pietzsch Felix (SMA+) , Vavrecka Michal (SMA+) , Herold Jakub (STD) , Paul Petr (STD) ,

M-03 SG
[#9/10]
VYBRAT
Husterer Markus (OPN+) , Subbotin Vladimir (OPN+) , Volhejn Ladislav (OPN+) , Feyertag Werner (SMA+) , Havel Milan (SMA+) , Ladič Tibor (SMA+) , Moravec Jan (SMA+) , Iliukhina Oleksandra (STD+) , Sartor Paul (STD+) ,

M-04 SG
[#10/10]
OBSAZENO
Kaniewski Andrzej (OPN+) , Klaczyński Krzysztof (OPN+) , Szyszka Amadeusz (OPN+) , Tausiewicz Marcin (OPN) , Wyzgała Robert (OPN) , Zawada Krzysztof (OPN) , Rendchen Szymon (SMA) , Bocheńska Aneta (STD+) , Matoušek Jiří (STD) , Redecki Tomasz (STD) ,

M-05 SG
[#9/10]
VYBRAT
Jarosiewicz Szymon (MOD) , Ostrowski Daniel (MOD) , Niewiadomski Piotr (OPN) , Boszko Natalia (STD+) , Boszko Maciej (STD) , Marcela Przemysław (STD+) , Niedzieska Magda (STD) , Sarna Marta (STD+) , Smoter Jakub (STD+) ,

M-06 SG
[#10/10]
OBSAZENO
Caprata Junior Jaroslav (OPN+) , Caprata Senior Jaroslav (OPN+) , Kazda Milos (OPN+) , Kramoliš Ivo (OPN+) , Synek Milos Ufo (OPN+) , Ecker Karol (SMA) , Nadvornik Milan (SMA+) , Nadvornikova Petra (SMA+) , Kužel Zdeněk (STD+) , Mučka Karel (STD) ,

M-07 SG
[#9/10]
VYBRAT
Berger René (OPN+) , Bertosh Vladimir (OPN+) , Chernobai Valentina (OPN) , Hartmann Haucke (OPN+) , Ludwig Birgit (OPN+) , Theilinger Martin (OPN+) , Yakutik Vitaly (OPN+) , Ziery Hannes (OPN+) , Scherz Dieter (STD+) ,

-- Sobota 19.10.2019 - PCC squady --

M-09 PCC
[#8/8]
OBSAZENO
Barancik Ivan (PCC) , Bársony Csaba (PCC) , Brückler Ludwig (PCC) , Giflo David (PCC) , Hofsaess Juergen (PCC) , Meißner Martin (PCC) , Praschinger Edgar (PCC) , Švider Michal (PCC) ,

M-10 PCC
[#8/8]
OBSAZENO
Scigel Petr (PCC) , Linauer Michael (PCC) , Novotný Marek (PCC) , Polívka Vladimír (PCC) , Resch Martin (PCC) , Stacher Guenter (PCC) , Walter-Ketzer Britta (PCC) , Walter-Ketzer Andreas (PCC) ,

M-11 PCC
[#8/8]
OBSAZENO
Vinduška Václav (PCC) , Cihelna Petr (PCC) , Heglas Jakub (PCC) , Jedlička Jakub (PCC) , Jedlička Jiří (PCC) , Kopřiva Martin (PCC) , Radkovič Michal (PCC) , Richter Petr (PCC) ,

M-12 PCC
[#8/8]
OBSAZENO
Dvořák Petr (PCC) , Gahir Marek (PCC) , Kolisch Petr (PCC) , Stahl Robert (PCC) , Valašík Petr (PCC) , Zicha Josef (PCC) , Žolnay Pavol (PCC) , Žolnay Anna (PCC) ,

M-13 PCC
[#8/8]
OBSAZENO
Wandzel Robert (PCC+) , Benes Leon (PCC) , Benes Markus (PCC) , Fiala Jan (PCC) , Fiala Jr. Jan (PCC) , Karlin Marcus (PCC) , Kašpar Jiří (PCC) , Waldschuetz Wolfgang (PCC) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2019