logo

KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

EXTREME

EXTREME

IPSC

IPSC

IPSC

ASOCIACE

IPSC
  

Mikulášská 2019 / Memoriál Míry Kučery

Registrovaní závodníci

Zobrazit squady >>


Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PříjmeníJménoRegionDivize FaktorKategorieSquadVar.SymbolZaplaceno
startovné
AliagaJulianaCZEPRDMINLADYM-024675Ano
BaierJosefCZESTDMINSENIORM-144632Ano
BalejZdeněkCZEPRDMINREGULARM-014694Ano
BatekJardaCZESTDMINSSENIORM-144656Ano
BenesStandaCZESTDMINSENIORM-144660Ano
BeníčekPetrCZESTDMINREGULARM-144689Ano
BielskáVěrkaCZEPRDMINLADYM-124638Ano
BínaJiříCZESTDMINSENIORM-024647Ano
BíroDanielCZECLAMINREGULARM-134637Ano
BoudaLukášCZESTDMINREGULARPREMATCH P-01462Ano
BoušaTomášCZEPRDMINREGULARM-024674Ano
Brož JakubCZEPRDMINJUNIORPREMATCH P-02 R46123Ano
Brož MartinCZEPRDMINJUNIORPREMATCH P-03 R46124Ano
DusekOndrejCZEPRDMINREGULARM-124633Ano
DvořákVladislavCZESTDMINREGULARM-024649Ano
FialaJiriCZESTDMINSENIORM-014635Ano
FoltýnTomášCZESTDMINREGULARPREMATCH P-02 R46121Ano
HalataJaroslavCZEPRDMINSENIORPREMATCH P-014630Ano
HanákZbyněkCZEPRDMINREGULARM-014629Ano
HeroldJakubCZESTDMINREGULARM-034683Ano
HobzaLukášCZEPRDMINREGULARM-014617Ano
HoráčkováAnnaCZESTDMINLADYM-114620Ano
HrubýMartinCZESTDMINREGULARM-124661Ano
JanduraVáclavCZESTDMINREGULARM-0146128
JanochMilanCZEPRDMINSENIORM-134618Ano
JarolímekPetrCZESTDMINREGULARPREMATCH P-04 R46111Ano
Jaroslav David CZESTDMINREGULARM-1146129Ano
JečmenPavelCZESTDMINREGULARM-034686Ano
JedličkaJiříCZEPRDMINSENIORM-034680Ano
JedličkaJakubCZESTDMINJUNIORM-034681Ano
JungwirthJanCZESTDMINSENIORM-124663Ano
KleinováHanaCZESTDMINLADYPREMATCH P-02 R46110Ano
KlimešRadimCZESTDMINREGULARM-124654Ano
KlimešPavelCZESTDMINREGULARM-124655Ano
KocumováAlenaCZEPRDMINLADYM-1246108Ano
KotekMichalCZESTDMINREGULARM-114691Ano
KotlíkováDanaCZEPRDMINLADYPREMATCH P-04 R46125Ano
KoutnáZuzanaCZEPRDMINLADYM-024676Ano
KraifJakubCZEPRDMINREGULARM-034616Ano
KřivskýZdeněkCZEPRDMINREGULARM-014677Ano
KrutaJanCZESTDMINSENIORM-014626Ano
LadičTiborCZESTDMAJSSENIORPREMATCH RO461Ano
MachekPavelCZESTDMINREGULARM-024651Ano
MalachMiroslavCZESTDMINSSENIORPREMATCH P-014650
MalečekMilošCZEPRDMINREGULARM-0246107Ano
MironiukZdeněkCZEREVMAJSENIORM-024666Ano
NáhlíkJosefCZEPRDMINREGULARM-1346117Ano
NathanielovaNicoleCZEPRDMINLADYM-114653Ano
NestávalLadislavCZEPRDMINSENIORM-134624Ano
NovákPetrCZESTDMINREGULARM-144641Ano
NovákLadislavCZEPRDMINREGULARM-1446105Ano
NovotnáPavla CZESTDMINREGULARPREMATCH P-04 R4613Ano
NovotnáMarkétaCZESTDMINREGULARPREMATCH P-04 R46109Ano
NovotnáNatálieCZEOPNMINLADYPREMATCH P-03 R46122Ano
NovotnýZdeněk Novotný StCZESTDMINREGULARPREMATCH P-04 R4612Ano
NovotnýJaroslavCZEOPNMAJREGULARPREMATCH P-014672Ano
NovotnýRobertCZEPRDMINJUNIORPREMATCH P-03 R4673Ano
NovotnýZdeněkCZESTDMINREGULARM-0146103Ano
PánekAlešCZEPRDMINREGULARPREMATCH P-0146126Ano
Parik JiriCZESTDMINREGULARM-034684Ano
PaulPetrCZESTDMINREGULARM-034682Ano
PečenýTomášCZESTDMINREGULARM-034685Ano
PechováHanaCZEPRDMINLADYM-024667Ano
PekaPetrCZEPRDMINSENIORPREMATCH P-014631Ano
PetrovičPavelCZEPRDMINREGULARM-134614Ano
PilskyPatrikCZEPRDMINREGULARM-014639Ano
PokornýJanCZEPRDMINREGULARM-034623Ano
RosslKarelCZEREVMINSENIORM-134670Ano
RůžičkaJanCZEPRDMINREGULARM-034625Ano
RyzlerovaIvaCZESTDMINLADYM-114665Ano
ŠamalíkJosefCZEPRDMINSENIORPREMATCH P-014622Ano
SamekPetrCZEOPNMAJREGULARPREMATCH RO4695Ano
ŠeráMichaelaCZEOPNMAJLADYPREMATCH P-02 R4697Ano
ŠeráMartinaCZEOPNMAJLADYM-134698Ano
ŠerýJiříCZEOPNMAJSENIORPREMATCH P-02 R4611Ano
ŠimečekJiříCZESTDMINREGULARM-114615Ano
Šindelář Fanda CZEPRDMINREGULARPREMATCH P-02 R463Ano
ŠindelářVlastislavCZESTDMINREGULARM-134628Ano
ŠoustarIvoCZESTDMAJSENIORM-114652Ano
ŠtádlerRobertCZESTDMINREGULARM-124659Ano
StaněkJanCZEOPNMAJREGULARPREMATCH RO46118Ano
StaňkováJanaCZEOPNMAJLADYPREMATCH RO46119Ano
StruneckýOtakarCZEPRDMINREGULARM-134690Ano
ŠustrMilošCZEOPNMAJSSENIORM-134669Ano
ŠustrováKateřinaCZEOPNMAJLADYM-134668Ano
ŠvadlákováMiroslavaCZESTDMINLADYM-0146104Ano
SýkoraJosefCZESTDMINREGULARPREMATCH P-02 R468Ano
SztachoOndřejCZESTDMINREGULARM-0346116Ano
TischlerováMarkétaCZESTDMINLADYPREMATCH RO4696Ano
TomanJanCZESTDMINREGULARPREMATCH P-02 R46101Ano
UlmanTomasCZESTDMINREGULARM-114664Ano
VackoRobertCZESTDMINREGULARM-144644Ano
VicányPavelCZESTDMINREGULARM-144688Ano
VinickyLiborCZESTDMINSENIORM-014642Ano
VrabčekRobertCZESTDMINREGULARPREMATCH P-04 R46112Ano
VystydVáclavCZEOPNMAJSENIORM-014619Ano
ZakosteleckyFandaCZESTDMINSSENIORM-144662Ano
ŽemličkaLadislavCZESTDMINSSENIORM-024646Ano
ŽídekMilanCZEPRDMINREGULARM-1446106Ano
ŽižkaMiroslavCZESTDMAJREGULARM-1446100Ano
ZuskaPetrCZESTDMINREGULARM-134634Ano


Celkem 101 střelců + 0 pouze RO

RegionSum #
CZE 101
DivisionSum #
CLA 1
OPN 11
PRD 34
REV 2
STD 53
DivisionCatSum #
OPN LADY 5
OPN SENIOR 2
OPN SSENIOR 1
PRD JUNIOR 3
PRD LADY 7
PRD SENIOR 6
REV SENIOR 2
STD JUNIOR 1
STD LADY 5
STD SENIOR 8
STD SSENIOR 5
IPSC L3 Fulfilled Divisions & Categories
(zaplaceno)
OPN
  » LADY (5)
PRD
  » SENIOR (6)
  » LADY (7)
STD
  » LADY (5)
  » SENIOR (8)
© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018