logo

MAIN MENU


KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

EXTREME

EXTREME

IPSC

IPSC

IPSC

ASOCIACE

IPSC
  

4. kolo O pohár Obce legionářské 2019

Registrovaní závodníci

Zobrazit squady >>


Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PříjmeníJménoRegionDivize FaktorKategorieSquadVar.SymbolZaplaceno
startovné
Antoš Jakub CZEPRDMINREGULARČEKATELÉ / WA40183
BaierJosefCZESTDMINSENIORM-154046Ano
BalejZdeněkCZECLAMAJREGULARPREMATCH SHOOTE40151Ano
BatěkJardaCZESTDMINSSENIORM-154051Ano
BenesStandaCZESTDMINSENIORM-154057Ano
BeníčekPetrCZESTDMINREGULARM-024083Ano
BielskáVěrkaCZEPRDMINLADYM-1440179Ano
BínaJiříCZESTDMINSENIORM-064092Ano
BíroDanielCZECLAMINREGULARM-144029Ano
BočarovVasilCZESTDMAJREGULARM-134028Ano
BočekJaroslavCZESTDMINREGULARM-134050Ano
BoudaLukášCZESTDMINREGULARPREMATCH RO4099Ano
BrožJakubCZEPRDMINJUNIORPREMATCH RO40159Ano
BrožMartinCZEPRDMINJUNIORPREMATCH RO40161Ano
BulířJosefCZEPRDMINSENIORM-0540112Ano
CehelskýPetrCZEPRDMINREGULARPREMATCH SHOOTE40110Ano
ČervenkaPavelCZESTDMINSENIORM-014024Ano
CihelnaPetrCZESTDMINREGULARM-0340131Ano
DavidJaroslavCZESTDMINREGULARPREMATCH SHOOTE4075Ano
DubědaLukášCZESTDMINREGULARM-124020Ano
DubědaJakubCZEPRDMINREGULARM-124023Ano
DusekOndrejCZEPRDMINREGULARM-1440176Ano
ElišákMilanCZESTDMINSENIORM-124079Ano
ElstnerMarekCZESTDMINREGULARM-0540111Ano
FialaJanCZESTDMINREGULARM-16405Ano
FialaJiriCZESTDMINSENIORM-014025Ano
Fiala Jr. JanCZESTDMINJUNIORM-164015Ano
FlorianPetrCZESTDMINSENIORM-154040Ano
FoltýnKarelCZESTDMINSENIORPREMATCH RO40139Ano
FoltýnTomášCZESTDMINREGULARPREMATCH RO40167Ano
GlosStanislavCZEPRDMINREGULARPREMATCH RO40175Ano
HalataJaroslavCZEPRDMINSENIORPREMATCH RO40106Ano
HaluzickýLukášCZEPRDMINREGULARM-0440115Ano
HanákZbyněk CZEPRDMINREGULARM-024073Ano
HatleJanCZESTDMINREGULARM-0440118Ano
HavlíčekZdeněkCZEPRDMINREGULARPREMATCH RO40156Ano
HejnováDeanaCZESTDMINLADYM-134054Ano
HeroldJakubCZESTDMINREGULARM-0440105Ano
HobzaLukášCZEPRDMINREGULARM-024072Ano
HoráčkováAnnaCZESTDMINLADYM-11409Ano
HrádekZbyněkCZESTDMINREGULARM-0340136Ano
HrubýMartinCZESTDMINREGULARM-0240145Ano
Hrůzek Roman CZEPRDMINSENIORPREMATCH RO40128Ano
JankoJaroslavCZEPRDMINJUNIORPREMATCH RO40180Ano
JanochMilanCZEPRDMINSENIORM-144011Ano
JarolímekPetrCZESTDMINREGULARPREMATCH RO40173Ano
JiříVostrýCZESTDMINREGULARM-034097Ano
JíšaMiroslavCZEPRDMINREGULARM-014034Ano
KadlecJosefCZEPRDMINREGULARM-034093Ano
KarchňákSlavomírCZEPRDMINSENIORM-014041Ano
KašparJosefCZESTDMAJREGULARM-164048Ano
KašparJiříCZESTDMINREGULARM-164052Ano
KleinováHanaCZESTDMINLADYPREMATCH RO40172Ano
Klíma JanCZESTDMINREGULARM-154044Ano
KlimešPavelCZESTDMINREGULARM-0440147Ano
KlimešRadimCZESTDMINREGULARM-0440148Ano
KolářJeroslavCZEOPNMINREGULARM-0440117Ano
KonečnýPetrCZESTDMINSENIORM-024068Ano
KonrádFrantišekCZESTDMINSSENIORM-154066Ano
KotekMichalCZESTDMINREGULARM-124026Ano
KotlíkováDanaCZEPRDMINLADYPREMATCH RO40163Ano
KotroušPavelCZEREVMAJSENIORM-11406Ano
KotroušováDenisaCZESTDMINLADYM-114016Ano
KoudelkaJiříCZESTDMINSSENIORM-124017Ano
KraifJakubCZEPRDMINREGULARM-034037Ano
Král DaliborCZESTDMINREGULARM-114077Ano
Krliš LubomírCZEPRDMINREGULARM-1640138Ano
KrutaJanCZESTDMINSENIORM-014019Ano
KubataDanielCZESTDMINREGULARM-0440119Ano
KubíkKarelCZESTDMAJREGULARM-164089Ano
LaburdaJiříCZEPRDMINREGULARM-134042Ano
LachnitRadekCZESTDMINREGULARM-034045Ano
LadičTiborCZESTDMAJSSENIORPREMATCH RO401Ano
LakosilJaroslavCZEPRDMINREGULARM-0440132Ano
LangerLiborCZESTDMINREGULARM-1640155Ano
MalachMiroslavCZEPRDMINSSENIORPREMATCH RO40124Ano
MalečekMilošCZEPRDMINREGULARM-0540125Ano
MarekJiriCZEPRDMINSSENIORPREMATCH SHOOTE40140Ano
MarsikLadaCZESTDMINREGULARM-164067Ano
MatoušekZbyněkCZEPRDMINREGULARM-0540123Ano
MatýsekJaroslavCZESTDMINREGULARM-0340130Ano
MazouchAlešCZESTDMAJREGULARM-1140135Ano
MazúchTomášCZESTDMINREGULARM-12408Ano
MedekJakubCZEPRDMINJUNIORPREMATCH RO40181Ano
MironiukZdeněkCZEREVMAJSENIORM-064095Ano
MiškeiJiříCZESTDMINREGULARM-144030Ano
MusilEduardCZECLAMINREGULARM-1340101Ano
NajmonováHanaCZEPRDMINLADYM-024078Ano
NaprstekMartinCZESTDMINSSENIORM-154064Ano
NatNicoleCZEPRDMINLADYM-124010Ano
NěmečekPavelCZEPDOMINREGULARM-0340129Ano
NestávalLadislavCZEPRDMINSENIORM-144022Ano
NesvačilMilošCZEPRDMINREGULARPREMATCH RO40182Ano
NeumannMichalCZEREVMAJSSENIORM-114018Ano
NovákPetrCZESTDMINREGULARM-154053Ano
NovákLadislavCZEPRDMINREGULARM-1640109Ano
NovotnýPavelCZEPRDMINREGULARM-024082Ano
NovotnýZdeněkCZEPRDMINREGULARPREMATCH RO40113Ano
NovotnýJaroslavCZEOPNMAJREGULARPREMATCH RO40152Ano
NovotnýRobertCZEPRDMINREGULARPREMATCH RO40153Ano
Novotný SSZdeněkCZESTDMINSSENIORPREMATCH RO40177Ano
OkleštěkTomášCZEPRDMINREGULARM-0640137Ano
PánekAlešCZEPRDMINREGULARPREMATCH RO40185
PaulPetrCZESTDMINREGULARM-0440103Ano
PechováHanaCZESTDMINLADYM-064096Ano
PekaPetrCZEPRDMINSENIORPREMATCH SHOOTE40150Ano
Petřík JanCZESTDMAJSENIORM-1140165Ano
PetrovičPavelCZEPRDMINREGULARM-14403Ano
PilskyPatrikCZEPRDMINREGULARM-014033Ano
PražákováLenkaCZEPRDMINLADYM-0640127Ano
PražskýOndřejCZEPRDMINREGULARM-0540142Ano
RadhiJakubCZEPRDMINREGULARM-0540121Ano
RichterPetrCZEOPNMAJSSENIORM-114061Ano
ŠamalíkJosefCZEPRDMINSENIORPREMATCH RO40102Ano
ŠeráMichaelaCZEOPNMAJLADYPREMATCH RO4098Ano
ŠeráMartinaCZEOPNMAJLADYM-0640143Ano
ŠerýJiříCZEOPNMAJSENIORPREMATCH RO40100Ano
ŠilhánJiříCZEPRDMINREGULARM-0540108Ano
ŠimečekJiříCZESTDMINREGULARM-11404Ano
ŠindelářVlastislavCZESTDMINREGULARM-144038Ano
Šindelář Fanda CZEPRDMINREGULARPREMATCH RO4085Ano
ŠkopCtiradCZEPRDMINREGULARM-0540120Ano
SmejkalLukášCZEPRDMINREGULARM-064090Ano
SmejkalMartinCZESTDMINREGULARM-064091Ano
ŠoustarIvoCZESTDMINSENIORM-134081Ano
Štádler RobertCZESTDMINREGULARM-0340146Ano
StaněkJanCZEOPNMAJREGULARPREMATCH RO40169Ano
StaňkováJanaCZEOPNMAJLADYPREMATCH RO40170Ano
StrachotaMartinCZEPRDMINREGULARM-014039Ano
ŠurmanováMichaelaCZESTDMINLADYM-12402Ano
ŠustrMilošCZEOPNMAJSSENIORM-1140134Ano
ŠvadlákováMiroslavaCZESTDMINLADYPREMATCH RO40114Ano
SýkoraJosefCZESTDMINREGULARPREMATCH RO40184Ano
SztachoOndřejCZESTDMINREGULARČEKATELÉ / WA40141
TesařJindřichCZEPRDMINSENIORM-0540122Ano
ThamFilipCZESTDMINREGULARM-164074Ano
TichýLukášCZEPRDMINJUNIORM-134043Ano
TischlerováMarkétaCZESTDMINLADYPREMATCH RO40154Ano
TomanJanCZEPRDMINREGULARPREMATCH RO40171Ano
TuranskýRobertCZESTDMINSENIORM-124027Ano
UlmanTomášCZESTDMINREGULARM-124013Ano
VackoRobertCZESTDMINREGULARM-154055Ano
VeseláTerezaCZEPRDMINLADYM-0640126Ano
VicányPavelCZESTDMINREGULARM-144080Ano
VltavskyMiraCZESTDMINSSENIORM-154063Ano
VomelaLukášCZEPRDMINREGULARM-134059Ano
VondráčekTomášCZEPRDMINREGULARM-134062Ano
VostřelováTerezaCZEPRDMINLADYM-134056Ano
VrabčekRobertCZESTDMINREGULARPREMATCH RO40174Ano
VystydVáclavCZEOPNMAJSENIORM-01407Ano
WilkIvo CZECLAMINSENIORM-014032Ano
ŽemličkaLadislavCZESTDMINSSENIORPREMATCH SHOOTE40168Ano
ŽídkováBetinaCZESTDMINLADYM-024086Ano
ZuskaPetrCZESTDMINREGULARM-144012Ano
ZvěřinaDavidCZECLAMINREGULARM-024031Ano


Celkem 155 střelců + 0 pouze RO

RegionSum #
CZE 155
DivisionSum #
CLA 5
OPN 10
PDO 1
PRD 59
REV 3
STD 77
DivisionCatSum #
CLA SENIOR 1
OPN LADY 3
OPN SENIOR 2
OPN SSENIOR 2
PRD JUNIOR 5
PRD LADY 7
PRD SENIOR 9
PRD SSENIOR 2
REV SENIOR 2
REV SSENIOR 1
STD JUNIOR 1
STD LADY 9
STD SENIOR 13
STD SSENIOR 8
IPSC L3 Fulfilled Divisions & Categories
(zaplaceno)
OPN
PRD
  » LADY (7)
  » SENIOR (9)
  » JUNIOR (5)
STD
  » SSENIOR (8)
  » LADY (9)
  » SENIOR (13)
© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018