logo

KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

EXTREME

EXTREME

IPSC

IPSC

IPSC

ASOCIACE

IPSC
  

4. kolo O pohár Obce legionářské 2019

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/20]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#5/20]
VYBRAT
Mazouch Aleš (STD+) , Petřík Jana (STD+) , Petřík Jana (STD+) , Sztacho Ondřej (STD) , Squad Rezerva (STD) ,

PREMATCH RO
[#15/15]
Brož Jakub (PRD) , Brož Jakub (PRD) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Havlíček Zdeněk (PRD) , Hrůzek Roman (PRD) , Novotný Zdeněk (PRD) , Novotný Robert (PRD) , Šindelář Fanda (PRD) , Bouda Lukáš (STD) , Foltýn Karel (STD) , Ladič Tibor (STD+) , Švadláková Miroslava (STD) , Tischlerová Markéta (STD) ,

PREMATCH SHOOTERS
[#11/20]
VYBRAT
Brož Martin (PRD) , Brož Martin (PRD) , Kotlíková Dana (PRD) , Kotlíková Dana (PRD) , Balej Zdeněk (CLA+) , Cehelský Petr (PRD) , Halata Jaroslav (PRD) , Malach Miroslav (PRD) , Marek Jiri (PRD) , Peka Petr (PRD) , Šamalík Josef (PRD) ,

PREMATCH RO
[#0/20]
VYBRAT

PREMATCH RO
[#0/20]

PREMATCH RO
[#0/20]

PREMATCH RO
[#0/20]

-- Sobota 5.10.2019 - dopolední směna --

M-01
[#9/8]
OBSAZENO
Wilk Ivo (CLA) , Vystyd Václav (OPN+) , Jíša Miroslav (PRD) , Karchňák Slavomír (PRD) , Pilsky Patrik (PRD) , Strachota Martin (PRD) , Červenka Pavel (STD) , Fiala Jiri (STD) , Kruta Jan (STD) ,

M-02
[#9/8]
OBSAZENO
Zvěřina David (CLA) , Hanák Zbyněk (PRD) , Hobza Lukáš (PRD) , Najmonová Hana (PRD) , Novotný Pavel (PRD) , Beníček Petr (STD) , Hrubý Martin (STD) , Konečný Petr (STD) , Žídek Milan (STD) ,

M-03
[#9/8]
OBSAZENO
Němeček Pavel (PDO) , Kadlec Josef (PRD) , Kraif Jakub (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Hrádek Zbyněk (STD) , Jiří Vostrý (STD) , Lachnit Radek (STD) , Matýsek Jaroslav (STD) , Štádler Robert (STD) ,

M-04
[#9/8]
OBSAZENO
Kolář Jeroslav (OPN) , Haluzický Lukáš (PRD) , Lakosil Jaroslav (PRD) , Hatle Jan (STD) , Herold Jakub (STD) , Klimeš Pavel (STD) , Klimeš Radim (STD) , Kubata Daniel (STD) , Paul Petr (STD) ,

M-05
[#9/8]
OBSAZENO
Bulíř Josef (PRD) , Maleček Miloš (PRD) , Matoušek Zbyněk (PRD) , Pražský Ondřej (PRD) , Radhi Jakub (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Škop Ctirad (PRD) , Tesař Jindřich (PRD) , Elstner Marek (STD) ,

M-06
[#10/8]
OBSAZENO
Ohanian Chris (OPN+) , Šerá Martina (OPN+) , Okleštěk Tomáš (PRD) , Smejkal Lukáš (PRD) , Veselá Tereza (PRD) , Veselý Marian (PRD) , Mironiuk Zdeněk (REV+) , Bína Jiří (STD) , Pechová Hana (STD) , Smejkal Martin (STD) ,

-- Sobota 5.10.2019 - odpolední směna --

M-11
[#10/10]
OBSAZENO
Richter Petr (OPN+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Kotrouš Pavel (REV+) , Koudelka Jaroslav (REV) , Neumann Michal (REV+) , Horáčková Anna (STD) , Kotroušová Denisa (STD) , Král Dalibor (STD) , Šimeček Jiří (STD) ,

M-12
[#10/10]
OBSAZENO
Duběda Jakub (PRD) , Nat Nicole (PRD) , Duběda Lukáš (STD) , Elišák Milan (STD) , Kotek Michal (STD) , Koudelka Jiří (STD) , Mazúch Tomáš (STD) , Šurmanová Michaela (STD) , Turanský Robert (STD) , Ulman Tomáš (STD) ,

M-13
[#10/10]
OBSAZENO
Musil Eduard (CLA) , Laburda Jiří (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Vondráček Tomáš (PRD) , Vostřelová Tereza (PRD) , Bočarov Vasil (STD+) , Boček Jaroslav (STD) , Hejnová Deana (STD) , Kupčík Pavel (STD) , Winter Roman (STD) ,

M-14
[#10/10]
OBSAZENO
Bíro Daniel (CLA) , Janoch Milan (PRD) , Nestával Ladislav (PRD) , Petrovič Pavel (PRD) , David Jaroslav (STD) , Miškei Jiří (STD) , Šindelář Vlastislav (STD) , Šoustar Ivo (STD) , Vicány Pavel (STD) , Zuska Petr (STD) ,

M-15
[#10/10]
OBSAZENO
Baier Josef (STD) , Batěk Jarda (STD) , Benes Standa (STD) , Florian Petr (STD) , Klíma Jan (STD) , Konrád František (STD) , Naprstek Martin (STD) , Novák Petr (STD) , Vacko Robert (STD) , Vltavsky Mira (STD) ,

M-16
[#10/10]
OBSAZENO
Krliš Lubomír (PRD) , Novák Ladislav (PRD) , Fiala Jan (STD) , Fiala Jr. Jan (STD) , Kašpar Josef (STD+) , Kašpar Jiří (STD) , Kubík Karel (STD+) , Langer Libor (STD) , Marsik Lada (STD) , Tham Filip (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018