logo

MAIN MENU


KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

CSOL

CSOL

IPSC

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

termín konání 3. kola 2020 je 3.10.2020

3. kolo O pohár Obce legionářské 2020

Registrovaní závodníci

Zobrazit squady >>


Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PříjmeníJménoIPSC AliasRegionDivize FaktorKategorieSquadVar.SymbolZaplaceno
startovné
BaierJosefBAJOSCZESTDMINSENIORM-164069Ano
BalejZdeněk1ZEDCZEPRDMINREGULARP-05 PREMATCH40194
BatěkJaroslav9TANGOCZESTDMINREGULARM-124052Ano
BenešStanislavFERDACZESTDMINSENIORM-124056Ano
BeníčekPetrBENYCZESTDMINREGULARM-144086Ano
BielskaVěraVERKACZEPRDMINLADYM-1540179Ano
BínaJiříSENIOR18CZESTDMINSENIORM-024091Ano
BíroDanielAGEKCZESTDMINREGULARM-144083Ano
BočarovVasilVASILBCZESTDMAJREGULARM-134014Ano
BoudaLukáš CZESTDMINREGULARRO LIST402Ano
BrožJakubBROZIKCZEPRDMINJUNIORRO LIST40169Ano
BrožMartinBROZAKCZEPRDMINSJUNIORP-03 SUPER JUNI40170Ano
CehelskýPetrPECECZEPRDMINREGULARM-0640145Ano
ČermákJakubCERMAKCZESTDMINREGULARM-124034Ano
ČervenkaPavelCERVCZESTDMINREGULARM-0240143Ano
CihelnaPetrPETRCCZESTDMINREGULARM-014017Ano
CimbálníkPetrPCIMBALNIKCZESTDMINREGULARM-0240108Ano
ČurkováAlexandraALACZESTDMINLADYM-0640122Ano
DavidJaroslavVIDIASCZESTDMINSENIORRO LIST40165
DlouhýMichalDLOUHÝCZESTDMINREGULARM-014030Ano
DušekOndřejONDRACZEPRDMINREGULARM-1540178Ano
DvořákPetrGWYNBLEIDDCZESTDMINREGULARM-1540116Ano
ElišákMilanROBACZESTDMINSSENIORM-1140129Ano
EretMichaelMIKYSINGCZEPRDMINREGULARM-044062Ano
FialaJanAMALKACZESTDMINREGULARM-154099Ano
Fiala Jr. JanHNUPCZESTDMINJUNIORM-1540100Ano
FlorianPetrFLORPECZESTDMINSENIORM-164068Ano
FoltýnKarelCZESTDMINSENIORRO LIST405Ano
FoltýnTomášZEBRACZESTDMINREGULARRO LIST40166Ano
GlosStanislavCUPAKABRACZEPRDMINREGULARRO LIST40133Ano
GlosováAnnaANNAGCZEPRDMINSJUNIORP-01 SUPER JUNI40132Ano
Hanák Zbyněk BIBICZEPRDMINREGULARM-0640103Ano
HanušTomášHANNYCZEPRDMINREGULARM-034045Ano
HejnováDeaDEACZESTDMINLADYM-134038Ano
Hnatko Jindřich JINDRACZEPRDMINREGULARM-044031Ano
HobzaLukášGLOCKERRRCZEPRDMINREGULARM-1240191Ano
HoráčkováAnnaHABRACZESTDMINLADYM-114016Ano
HrabovskyMichalHRABOVSKYCZEPRDMINREGULARM-124040Ano
HrubýMartinMATICZESTDMINREGULARM-164076Ano
JankůJiříHARDYCZEPRDMINSENIORM-144080Ano
JanochMilanYETICZEPRDMINSENIORM-144066Ano
JílekTomášVINCCZEPRDMINREGULARM-034095Ano
JíšaMiroslavMIRDACZEPRDMINREGULARM-0540142Ano
KaderabekStepanBOMBERCZEPRDMINSJUNIORP-01 SUPER JUNI40161Ano
Kadlec Aleš KADINCZEPRDMINREGULARM-044061Ano
Karchňák SlavomírKARCHNAKCZESTDMINSENIORM-014027Ano
KaškaMartinMARTINKCZEPDOMINREGULARM-044019Ano
KlímaMichalMICHAL KLíMACZEPRDMINREGULARM-044041Ano
KlímaJanJANKLCZESTDMINREGULARM-164065Ano
KlimešPavelPALDACZESTDMINREGULARM-164079Ano
KonrádFrantišekKONFRACZESTDMINSSENIORM-164070Ano
KoreckýJan Ml.JANKORECKYCZEPRDMINSJUNIORP-01 SUPER JUNI40130Ano
KoreckýJanCMKCZESTDMINREGULARM-0540131Ano
KotlíkováDanaKODACZEPRDMINLADYRO LIST40171Ano
KoudelkaJiříKOUDELKACZESTDMINSENIORM-114055Ano
KoudelkaDanVLKNTBCZEPRDMINSJUNIORP-01 SUPER JUNI4071Ano
KovářZbyněkKOVKYCZECLAMINREGULARRO LIST40149Ano
KovářVitězslavVITAKOVARCZEPRDMINSJUNIORP-02 SUPER JUNI40150Ano
KraifJakubKRAIFJCZEPRDMINREGULARM-134012Ano
KratochvílMilošRZDTRHJCZESTDMINSENIORM-0440197Ano
KrejčíMartinMARTIN KREJCICZESTDMAJREGULARM-0340120Ano
KrejčíStanislavSTENLYCZEPRDMINREGULARM-0540127Ano
KrutaJan HONZA73CZEPDOMINSENIORM-014033Ano
KubíkKarelNOREKCZESTDMAJREGULARM-1540146Ano
KučeraPeterKUKOCZECLAMINREGULARM-0340124Ano
KudrnáčPetrKUDRNKACZEPRDMINREGULARRO LIST40134Ano
KupčíkPavelPATAFYZIKCZESTDMINSSENIORM-134051Ano
KupilíkLiborLIBORCZEPRDMINREGULARM-1540114Ano
LaburdaJiříJIRKALCZEPRDMINSENIORM-134029Ano
LachnitRadekLACHNITRCZESTDMINREGULARM-134021Ano
LadičTiborTIBICZESTDMINSSENIORRO LIST406Ano
LintnerLuděkLUDALAWCZEPRDMINREGULARM-0540126Ano
LoučkaMatějMATEJLOUCKACZEPRDMINSJUNIORP-02 SUPER JUNI40152Ano
LoučkaDominik DOMINIKLOUCKACZEPRDMINSJUNIORP-02 SUPER JUNI40153Ano
LoučkaMichalMICHALLOUCKACZEPRDMINREGULARRO LIST40154Ano
LysoněkDavidDEJV6CZEPRDMINREGULARM-0540109Ano
MachekPavelMAFINCZESTDMINREGULARM-024090Ano
MakyčaVojtěchVOJTAMAKYCACZEPRDMINSJUNIORP-02 SUPER JUNI40151Ano
MaláMarcelaMARCICZEOPNMAJLADYM-1540135Ano
MaláDanielaDANIELACZEOPNMAJLADYM-1540136Ano
MalachMiroslavPRUDICBK1CZESTDMINSSENIORP-05 PREMATCH40190
MalečekMilošMALICZEPRDMINREGULARM-0640125Ano
MáraMartinMARAXACZEPRDMINREGULARRO LIST40195Ano
MaršíkLadislavVLáďACZESTDMINREGULARM-114059Ano
MatoušekJiříJIRKACZESTDMINREGULARM-0640123Ano
MazuchTomasMAZDACZESTDMINREGULARM-124026Ano
MironiukZdeněkGANDALFCZESTDMINSENIORM-0240128Ano
NáprstekMartinMANACZESTDMINSSENIORM-114058Ano
NathanielováNicoleELWECZEPRDMINLADYM-124046Ano
Němcová PetraPETRACZEPRDMINLADYM-0340119Ano
NěmečekPavelPAJDACZEPDOMINREGULARM-0540106Ano
NestávalLadislavPROCHAZKACZEPRDMINSENIORM-144081Ano
NeumannMarekMARCOOCZEOPNMAJREGULARM-0640121Ano
NovákLadislavCZ12TEDCZEPRDMINREGULARM-164082Ano
NovákMiloš MILOS1CZESTDMINREGULARM-0540107Ano
NovákPetrNOPE80CZESTDMINREGULARM-1540115Ano
NovotnaPavlaINACZESTDMINREGULARRO LIST40177Ano
NovotnýZdeněkFRANZDORFCZESTDMINREGULARRO LIST40158Ano
NovotnýJaroslavSLAVEK73CZEOPNMAJREGULARRO LIST40163Ano
NovotnýRobertROBERT09CZEPRDMINSJUNIORP-02 SUPER JUNI40164Ano
Novotny Zdeněk St.JERRYCZESTDMINREGULARRO LIST40176Ano
NovotnyAndrejANDYCZESTDMINSJUNIORP-03 SUPER JUNI40189Ano
Novotný SSZdeněkJERRYCZESTDMINSSENIORRO LIST40187Ano
OndráčekFrantišekIPSC45FCZEPRDMINSJUNIORP-04 SUPER JUNI40180Ano
Ondráček JanIPSC45JCZEPRDMINSJUNIORP-04 SUPER JUNI40181Ano
OndráčekFrantišekPREMATCHCZEPRDMINJUNIORP-05 PREMATCH40183
OndráčekJanPREMATCHCZEPRDMINJUNIORP-05 PREMATCH40184
Ondráček RomanPREMATCHCZEPRDMINREGULARP-05 PREMATCH40185
OndráčkováAnnaIPSC45ACZEPRDMINSJUNIORP-04 SUPER JUNI40182Ano
PajtlMartinPAJTLIKCZEPRDMINREGULARP-05 PREMATCH4011Ano
PaulPetr123CZESTDMINREGULARM-0140140Ano
Paulova LilyACZEPRDMINSJUNIORP-01 SUPER JUNI40139Ano
PilskyPatrikPATRIK73CZEPDOMINREGULARM-014036Ano
PokornýJanPOKORNYJCZEPRDMINREGULARM-134028Ano
PöschlMatějMATEJ07CZEPRDMINSJUNIORP-03 SUPER JUNI40172Ano
PöschlAntonínTONDA09CZEPRDMINSJUNIORP-03 SUPER JUNI40173Ano
PöschlováGabrielaGABI12CZEPRDMINSJUNIORP-03 SUPER JUNI40174Ano
PospíšilJanPOSPACZEPRDMINREGULARP-05 PREMATCH4072Ano
PřikrylMichalSLASHKOCZEPRDMINREGULARP-05 PREMATCH4073Ano
ProchazkaJiriSETTCZEPRDMINREGULARM-044067Ano
RáčekJaroslavMAMUTCZEPDOMINREGULARM-034020Ano
RáčekJardaJARDACZEPDOMINJUNIORM-034032Ano
ReslerJanRESLERCZEPRDMINREGULARM-134044Ano
RyzlerovaIvaIVACZESTDMINLADYM-144084Ano
SamekPetrCZEOPNMAJREGULARRO LIST404Ano
SeitlAlešMONTERACEKCZESTDMINREGULARM-024094Ano
ŠeráMartinaMSERACZEOPNMAJLADYM-1240167Ano
ŠeráMichaelaSERACZEOPNMAJLADYRO LIST40186Ano
ŠerýJiříSEROCZEOPNMAJSENIORRO LIST40118Ano
ŠevčíkŠtěpánSEVCACZEPRDMINSJUNIORP-02 SUPER JUNI40157Ano
ŠimečekJirkaMCFLYCZESTDMINREGULARM-114025Ano
ŠindelářFandaCZEPRDMINREGULARRO LIST401Ano
ŠindelářVlastislavSAMCZESTDMINREGULARM-144085Ano
ŠkopCtiradCITINCZEPRDMINREGULARM-1440141Ano
SmejkalMartinKRAHULIK173CZESTDMINREGULARM-024089Ano
SmejkalLukášSAKALCZESTDMINREGULARM-024093Ano
ŠmolíkPetrŠMOLDACZEPRDMINREGULARM-0340104Ano
ŠtádlerRobertBERTCZESTDMINREGULARM-164075Ano
StrachotaMartinMARTY40CZEPRDMINREGULARM-0540144Ano
StruneckýOtakarOSKARTANGOALFACZEPRDMINREGULARM-144087Ano
SurmanovaMisaKASUMICZESTDMINLADYM-124013Ano
SvadlakovaMiroslavaMURENACZESTDMINLADYRO LIST40159Ano
SvobodaMichalMIKECZEPRDMINREGULARM-0540148Ano
SýkoraJosefJOSESYKCZESTDMINREGULARRO LIST407Ano
TesárekAntonínTESARCZEPDOMINREGULARM-044037Ano
ThamFilipGHOUSTCZESTDMINREGULARM-114074Ano
TichýLukášJUSTTERCZEPRDMINJUNIORM-134035Ano
TischlerováMarkétaCZESTDMINLADYRO LIST403Ano
TuranskýRobertTURANSKYCZESTDMINSENIORM-114057Ano
TurkováEvaFGHHCZESTDMINLADYM-0440196Ano
UlmanTomasTOMASCZESTDMINREGULARM-124010Ano
VackoVackoVAROCZESTDMINREGULARM-164064Ano
VicányPavelVICICZESTDMINREGULARM-164078Ano
VltavskýMiroslavMIREKCZESTDMINSSENIORM-114047Ano
VrabčekRobertDONCICOCZESTDMINREGULARRO LIST40175Ano
VystydVáclavVACLAVVYSTYDCZEOPNMAJSENIORM-014023Ano
WilkIvoIWICZESTDMINSENIORM-014022Ano
WinterRomanWINTERCZESTDMINREGULARM-134048Ano
ŽahourekMartinCLIMBER10CZEPRDMINREGULARM-0640110Ano
ZákosteleckýFrantišekKOICZESTDMINSSENIORM-124049Ano
ZemanovaSilviaUNICORNCZEPRDMINSJUNIORP-01 SUPER JUNI40160Ano
ŽídekMilanXMILANZCZEPRDMINSENIORM-114018Ano
ZuskaPetrPECACZESTDMINREGULARM-144063Ano
Zvěřina Zvěřina DAWSCZECLAMINREGULARM-0640147Ano


Celkem 164 střelců + 0 pouze RO

RegionSum #
CZE 164
DivisionSum #
CLA 3
OPN 9
PDO 7
PRD 70
STD 75
DivisionCatSum #
OPN LADY 4
OPN SENIOR 2
PDO JUNIOR 1
PDO SENIOR 1
PRD JUNIOR 4
PRD LADY 4
PRD SENIOR 5
PRD SJUNIOR 19
STD JUNIOR 1
STD LADY 8
STD SENIOR 12
STD SJUNIOR 1
STD SSENIOR 9
IPSC L3 Fulfilled Divisions & Categories
(zaplaceno)
PRD
  » SENIOR (5)
  » SJUNIOR (19)
STD
  » LADY (8)
  » SENIOR (11)
  » SSENIOR (8)
© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020