logo

KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

EXTREME

EXTREME

IPSC

IPSC

IPSC

ASOCIACE

IPSC
  

3. kolo O pohár Obce legionářské 2019

Registrace uzavřena

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/10]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#0/10]
VYBRAT

PREMATCH RO
[#8/25]
Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Brož Martin (PRD) , Novotný Zdeněk ml. (PRD) , Jarolímek Petr (STD) , Kleinová Hana (STD) , Marketa Novotna (STD) , Miroslava Svadlakova (STD) ,

PREMATCH SHOOTERS
[#7/10]
VYBRAT
Mironiuk Zdeněk (REV+) , Bína Jiří (STD) , Machek Pavel (STD) , Smejkal Martin (STD) , Foltýn Karel (STD) , Foltýn Tomáš (STD) , Sýkora Josef (STD) ,

PREMATCH SHOOTERS
[#8/10]
VYBRAT
Dolník Filip (PRD) , Oždian Dominik (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Veselý Jan (PRD) , Brož Jakub (PRD) , Pánek Aleš (PRD) , Toman Jan (PRD) , Novotný Zdeněk (STD) ,

PREMATCH RO
[#7/10]
Malach Miroslav (PRD) , Šamalík Josef (PRD) , Žemlička Ladislav (STD) , Samek Petr (OPN+) , Nesvačil Miloš (PRD) , Bouda Lukáš (STD) , Tischlerová Markéta (STD) ,

PREMATCH RO
[#7/10]
Rampouch Karel (PRD) , Vaníček Jiří (STD) , Glos Stanislav (PRD) , Hrůzek Roman (PRD) , Seifer Milan (PRD) , Ladič Tibor (STD+) , Vrabček Robert (STD) ,

PREMATCH RO
[#7/10]
Balej Zdeněk (CLA+) , Veselá Tereza (PRD) , Veselý Marian (PRD) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Novotný Robert (STD) ,

-- Sobota 17.8.2019 - dopolední směna --

M-01
[#9/8]
OBSAZENO
Dobiáš Jiří (PRD) , Jíša Miroslav (PRD) , Maleček Miloš (PRD) , Novotný Pavel (PRD) , Strachota Martin (PRD) , Červenka Pavel (STD) , Koudelka Jiří (STD) , Sloup Zbyšek (STD) , Turanský Robert (STD) ,

M-02
[#10/8]
OBSAZENO
Kolář Jaroslav (OPN) , Haluzický Lukáš (PRD) , Hana Najmonová (PRD) , Hátle Jan (PRD) , Hobza Lukáš (PRD) , Hykl Jiří (PRD) , Kubata Daniel (PRD) , Vodárek Jan (PRD) , Vořech Jakub (PRD) , Hejnová Dea (STD) ,

M-03
[#9/8]
OBSAZENO
Wilk Ivo (CLA) , Votoček Miloš (OPN+) , Hanák Zbyněk (PRD) , Karchňák Slávek (PRD) , Kraif Jakub (PRD) , Pokorný Jan (PRD) , David Jaroslav (STD) , Konečný Petr (STD) , Lachnit Radek (STD) ,

M-04
[#9/8]
OBSAZENO
Ohanian Chris (OPN+) , Šerá Martina (OPN+) , Vystyd Václav (OPN+) , Lakosil Jaroslav (PRD) , Pilsky Patrik (PRD) , Fiala Jiri (STD) , Hrádek Zbyněk (STD) , Kruta Jan (STD) , Vostrý Jiří (STD) ,

M-05
[#10/8]
OBSAZENO
Chmelař Roman (PRD+) , Kohlíček Petr (PRD) , Miloš Kratochvíl (PRD) , Pražský Ondřej (PRD) , Schnelly Stanislav (PRD) , Benda Petr (STD) , Mareš Jan (STD) , Mrlík Jiří (STD) , Turková Eva (STD) , Zatloukal Roman (STD) ,

M-06
[#10/8]
OBSAZENO
Smejkal Lukáš (PRD) , Žahourek Martin (PRD) , Hrubý Martin (STD) , Jecmen Pavel (STD) , Jungwirth Jan (STD) , Parik Jiri (STD) , Paul Petr (STD) , Pečený Tomáš (STD) , Štádler Robert (STD) , Sztacho Ondřej (STD) ,

-- Sobota 17.8.2019 - odpolední směna --

M-11
[#10/9]
OBSAZENO
Rataj Jan (OPN+) , Richter Petr (OPN+) , Bielská Věrka (PRD) , Dušek Ondřej (PRD) , Frýdl Václav (PRD) , Krliš Lubomír (PRD) , Horáčková Anna (STD) , Kotek Michal (STD) , Pospíšil Hynek (STD+) , Šimeček Jirka (STD) ,

M-12
[#10/9]
OBSAZENO
Duběda Jakub (PRD) , Laburda Jiří (PRD) , Nat Nicole (PRD) , Šrámková Kateřina (PRD) , Tichý Lukàš (PRD) , Bočarov Vasil (STD+) , Duběda Lukáš (STD) , Mazuch Tomas (STD) , Šurmanova Michaela (STD) , Winter Roman (STD) ,

M-13
[#10/9]
OBSAZENO
Esterka Jakub (PRD) , Kadlec Josef (PRD) , Kupilík Libor (PRD) , Štěpán Michal (PRD) , Stuchlík Roman (PRD) , Vostřelová Tereza (PRD) , Neumann Michal (REV+) , Boček Jaroslav (STD) , Kupčík Pavel (STD) , Ptáčková Mísařová Petra (STD) ,

M-14
[#10/9]
OBSAZENO
Bíro Dan (CLA) , Musil Eduard (CLA) , Radkovič Michal (CLA) , Strunecky Otakar (CLA) , Janoch Milan (PRD) , Nestával Ladislav (PRD) , Petrovič Pavel (PRD) , Koudelka Jaroslav (REV) , Šindelář Vlastislav (STD) , Zuska Petr (STD) ,

M-15
[#10/9]
OBSAZENO
Fabian Kamil (PRD) , Novák Ladislav (PRD) , Baier Josef (STD) , Beníček Petr (STD) , Florian Petr (STD) , Klíma Jan (STD) , Konrád František (STD) , Novák Petr (STD) , Vacko Robert (STD) , Vicány Pavel (STD) ,

M-16
[#10/9]
OBSAZENO
Cehelský Petr (PRD) , Batek Jarda (STD) , Benes Standa (STD) , Kubík Karel (STD+) , Marsik Lada (STD) , Naprstek Martin (STD) , Šoustar Ivo (STD+) , Tham Filip (STD) , Vltavsky Mira (STD) , Zakostelecky Fanda (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018