logo

MAIN MENU


KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

CSOL

CSOL

IPSC

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

NOVÝ TERMÍN KONÁNÍ 2. KOLA 2020 JE 31.10.2020

2. kolo O pohár Obce legionářské 2020

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.
Squady vyhrazené pro SUPER JUNIORy nelze obsazovat ostatními střelci.
Z časových důvodů nemůžeme umožnit účast ne-organizátorů v prematchi.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/6]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#0/6]
VYBRAT

RO LIST
[#36/40]
OBSAZENO
Kubec Miroslav (PRD) , Loučka Michal (PRD) , Pospíšil Jan (PRD) , Přikryl Michal (PRD) , Valašík Petr (PRD) , Bína Jiří (STD) , David Jaroslav (STD) , Hrubý Martin (STD) , Machek Pavel (STD) , Štádler Robert (STD) , Kovář Zbyněk (CLA) , Samek Petr (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Mára Martin (PRD) , Šindelář Fanda (PRD) , Tischlerová Markéta (STD) , Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Brož Jakub (PRD) , Bouda Lukáš (STD) , Hulík Vlastislav (STD) , Ladič Tibor (STD) , Švadláková Miroslava (STD) , Novotná Natálie (OPN) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Glos Stanislav (PRD) , Hulík Jan (PRD) , Nesvačil Miloš (PRD) , Pokorný Ondřej (PRD) , Foltýn Karel (STD) , Kleinová Hana (STD) , Novotný Zdeněk (STD+) , Sýkora Josef (STD) , Toman Jan (STD) , Vrabček Robert (STD) ,

P-01 SUPER JUNIOŘI
[#6/6]
OBSAZENO
Koudelka Dan (PRD) , Hrubý Martin (PRD) , Kadeřábek Štěpán (PRD) , Novotny Andrej (PRD) , Růžičková Nelly (PRD) , Zemanová Silvia (PRD) ,

P-02 SUPER JUNIOŘI
[#6/6]
OBSAZENO
Korecký SJ Jan (PRD) , Valašík Ctirad (PRD) , Brož Martin (PRD) , Makyča Vojtěch (PRD) , Pöschl Matěj (PRD) , Pöschl Antonín (PRD) ,

P-03 SUPER JUNIOŘI
[#6/6]
OBSAZENO
Ševčík Štěpán (PRD) , Havel Petr (PRD) , Kovář Vítězslav (PRD) , Loučka Matěj (PRD) , Loučka Dominik (PRD) , Novotný Robert (PRD) ,

P-04 SUPER JUNIOŘI
[#6/6]
OBSAZENO
Glosová Anna (PRD) , Glosová Kateřina (PRD) , Mára Maxim (PRD) , Paulova Lily (PRD) , Váca Miroslav (PRD) , Váca Zdeněk (PRD) ,

-- Sobota 31.10.2020 - dopolední směna --

M-01
[#7/8]
VYBRAT
Kučera Peter (CLA) , Sochor Tomáš (PRD) , Peka Petr (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Dlouhý Michal (STD) , Karchňák Slavomír (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

M-02
[#8/8]
OBSAZENO
Novotný SS Jaroslav (OPN+) , Rataj Jan (OPN+) , Vystyd Václav (OPN+) , Krliš Lubomír (PRD) , Seitl Aleš (PRD) , Smejkal Lukáš (STD) , Squad Rezerva (STD) , Squad Rez (STD) ,

M-03
[#8/8]
OBSAZENO
Kaška Martin (PDO) , Kruta Jan (PDO) , Pilsky Patrik (PDO) , Tesárek Antonín (PDO) , Hnatko Jindřich (PRD) , Prochazka Jiri (PRD) , Cimbalnik Petr (STD) , Fiala Jiri (STD) ,

M-04
[#8/8]
OBSAZENO
Eret Michael (PRD) , Haluzicky Lukas (PRD) , Hanák Zbyněk (PRD) , Hobza Lukáš (PRD) , Beníček Petr (STD) , Patloka Dominik (STD) , Paul Petr (STD) , Smejkal Martin (STD) ,

M-05
[#8/8]
OBSAZENO
Němeček Pavel (PDO) , Benda Jakub (PRD) , Krejčí Stanislav (PRD) , Nechvátal Dušan (PRD) , Novák Miloš (PRD) , Gotthans Vladimír (STD) , Korecký Jan (STD) , Svoboda Michal (STD) ,

M-06
[#7/8]
VYBRAT
Zvěřina David (CLA) , Jíša Miroslav (PRD) , Kadlec Aleš (PRD) , Klíma Michal (PRD) , Lakosil Jaroslav (PRD) , Strachota Martin (PRD) , Červenka Pavel (STD) ,

-- Sobota 31.10.2020 - odpolední směna --

M-11
[#11/10]
OBSAZENO
Šerá Martina (OPN+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Nathanielova Nicole (PRD) , Rossl Karel (PRD) , Žídek Milan (PRD) , Horáčková Anna (STD) , Kubík Karel (STD+) , Ryzlerová Iva (STD) , Šimeček Jiří (STD) , Ulman Tomas (STD) ,

M-12
[#10/10]
OBSAZENO
Suad Reserve (STD) , Frinta Petr (PRD) , Kupilík Libor (PRD) , Němcová Petra (PRD) , Kotrouš Pavel (REV+) , Jungwirth Jan (STD) , Klimeš Radim (STD) , Klimeš Pavel (STD) , Šneberger Od Jakub (STD) , Vostrý Jiří (STD) ,

M-13
[#10/10]
OBSAZENO
Jedlička Ondřej (PRD) , Laburda Jiří (PRD) , Resler Jan (PRD) , Stuchlíková Klára (PRD) , Bočarov Vasil (STD+) , Hejnová Dea (STD) , Kolář Jaroslav (STD) , Šaurová Veronika (STD) , Stuchlík Roman (STD+) , Winter Roman (STD) ,

M-14
[#10/10]
OBSAZENO
Ráček Jarda (PDO) , Ráček Jaroslav (PDO) , Balej Zdeněk (PRD) , Janků Jiří (PRD) , Janoch Milan (PRD) , Nestával Ladislav (PRD) , Bíro Daniel (STD) , Elišák Milan (STD) , Šindelář Vlastislav (STD) , Zuska Petr (STD) ,

M-15
[#10/10]
OBSAZENO
Votoček Miloš (OPN+) , Cehelský Petr (PRD) , Štěpánová Martina (PRD) , Baier Josef (STD) , Klíma Jan (STD) , Konrád František (STD) , Mudrich Stanislav (STD) , Novák Petr (STD) , Turková Eva (STD) , Vopařil Josef (STD) ,

M-16
[#10/10]
OBSAZENO
Kraif Jakub (PRD) , Lachnit Radek (PRD) , Mazouch Aleš (PRD) , Pokorný Jan (PRD) , Batěk Jaroslav (STD) , Beneš Stanislav (STD+) , Langer Libor (STD) , Náprstek Martin (STD) , Vltavský Miroslav (STD) , Zákostelecký František (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020