logo

MAIN MENU


KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

CSOL

CSOL

IPSC

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

2. kolo O pohár Obce legionářské 2020

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.
Squady vyhrazené pro SUPER JUNIORy nelze obsazovat ostatními střelci.
Z časových důvodů nemůžeme umožnit účast ne-organizátorů v prematchi.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/6]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#1/6]
VYBRAT
Ulman Tomas (STD) ,

RO LIST
[#31/40]
OBSAZENO
Valašík Petr (PRD) , Kovář Zbyněk (CLA) , Samek Petr (OPN+) , Šerá Martina (OPN+) , Staněk Jan (OPN+) , Staňková Jana (OPN+) , Brož Jakub (PRD) , Loučka Michal (PRD) , Šindelář Fanda (PRD) , Bína Jiří (STD) , Bouda Lukáš (STD) , David Jaroslav (STD) , Machek Pavel (STD) , Tischlerová Markéta (STD) , Novotná Natálie (OPN) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Glos Stanislav (PRD) , Hulík Jan (PRD) , Nesvačil Miloš (PRD) , Pokorný Ondřej (PRD) , Foltýn Karel (STD) , Hulík Vlastislav (STD) , Kleinová Hana (STD) , Ladič Tibor (STD) , Novotný Zdeněk (STD+) , Švadláková Miroslava (STD) , Sýkora Josef (STD) , Toman Jan (STD) , Vrabček Robert (STD) ,

P-01 SUPER JUNIOŘI
[#6/6]
OBSAZENO
Boček Jaroslav Ml. (PRD) , Boček Vojta Ml. (PRD) , Kadeřábek Štěpán (PRD) , Koudelka Dan (PRD) , Vostřel Lukáš (PRD) , Zemanová Silvia (PRD) ,

P-02 SUPER JUNIOŘI
[#6/6]
OBSAZENO
Brož Martin (PRD) , Korecký Jan (PRD) , Makyča Vojtěch (PRD) , Pöschl Matěj (PRD) , Pöschl Antonín (PRD) , Valašík Ctirad (PRD) ,

P-03 SUPER JUNIOŘI
[#6/6]
OBSAZENO
Glosová Anna (PRD) , Kovář Vítězslav (PRD) , Loučka Matěj (PRD) , Loučka Dominik (PRD) , Novotný Robert (PRD) , Ševčík Štěpán (PRD) ,

P-04 SUPER JUNIOŘI
[#3/6]
VYBRAT
Paulova Lily (PRD) , Váca Miroslav (PRD) , Váca Zdeněk (PRD) ,

-- Sobota 15.8.2020 - dopolední směna --

M-01
[#8/8]
OBSAZENO
Durda Miroslav (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Dlouhý Michal (STD) , Karchňák Slavomír (STD) , Koudelka Jiří (STD) , Matýsek Jaroslav (STD) , Turanský Robert (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

M-02
[#8/8]
OBSAZENO
Novotný SS Jaroslav (OPN+) , Rataj Jan (OPN+) , Vystyd Václav (OPN+) , Seitl Aleš (PRD) , Smejkal Lukáš (STD) , Squad Rezerva (STD) , Squad Rez (STD) , Vystydova Veronika (STD) ,

M-03
[#8/8]
OBSAZENO
Vinicky Libor (CLA) , Kaška Martin (PDO) , Kruta Jan (PDO) , Pilsky Patrik (PDO) , Tesárek Antonín (PDO) , Hnatko Jindřich (PRD) , Prochazka Jiri (PRD) , Fiala Jiri (STD) ,

M-04
[#8/8]
OBSAZENO
Patloka Dominik (STD) , Eret Michael (PRD) , Haluzicky Lukas (PRD) , Hanák Zbyněk (PRD) , Hobza Lukáš (PRD) , Vostřelová Tereza (PRD) , Beníček Petr (STD) , Boček Jaroslav (STD) ,

M-05
[#8/8]
OBSAZENO
Benda Jakub (PRD) , Němeček Pavel (PDO) , Krejčí Stanislav (PRD) , Nechvátal Dušan (PRD) , Gotthans Vladimír (STD) , Korecký Jan (STD) , Kulbabl Adam (STD) , Svoboda Michal (STD) ,

M-06
[#8/8]
OBSAZENO
Jíša Miroslav (PRD) , Kadlec Aleš (PRD) , Klíma Michal (PRD) , Lakosil Jaroslav (PRD) , Pajtl Martin (PRD) , Reisnerová Michaela (PRD) , Strachota Martin (PRD) , Červenka Pavel (STD) ,

-- Sobota 15.8.2020 - odpolední směna --

M-11
[#10/10]
OBSAZENO
Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Nathanielova Nicole (PRD) , Rossl Karel (PRD) , Žídek Milan (PRD) , Čermák Jakub (STD) , Horáčková Anna (STD) , Kotek Michal (STD) , Ryzlerová Iva (STD) , Šimeček Jiří (STD) ,

M-12
[#10/10]
OBSAZENO
Frinta Petr (PRD) , Kupilík Libor (PRD) , Kotrouš Pavel (REV+) , Hrubý Martin (STD) , Jungwirth Jan (STD) , Klimeš Pavel (STD) , Klimeš Radim (STD) , Kotroušová Denisa (STD) , Petřík Jan (STD+) , Štádler Robert (STD) ,

M-13
[#10/10]
OBSAZENO
Jedlička Ondřej (PRD) , Laburda Jiří (PRD) , Resler Jan (PRD) , Stuchlíková Klára (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Bočarov Vasil (STD+) , Hejnová Dea (STD) , Kupčík Pavel (STD) , Stuchlík Roman (STD+) , Winter Roman (STD) ,

M-14
[#10/10]
OBSAZENO
Balej Zdeněk (PRD) , Janků Jiří (PRD) , Janoch Milan (PRD) , Nestával Ladislav (PRD) , Petrovič Pavel (PRD) , Strunecky Otakar (PRD) , Bíro Daniel (STD) , Šindelář Vlastislav (STD) , Thám Filip (STD) , Zuska Petr (STD) ,

M-15
[#10/10]
OBSAZENO
Dušek Ondřej (CLA) , Bielská Věra (PRD) , Novák Ladislav (PRD) , Baier Josef (STD) , Florian Petr (STD) , Klíma Jan (STD) , Konrád František (STD) , Novák Petr (STD) , Vacko Robert (STD) , Vicány Pavel (STD) ,

M-16
[#10/10]
OBSAZENO
Kraif Jakub (PRD) , Lachnit Radek (PRD) , Mazouch Aleš (PRD) , Pokorný Jan (PRD) , Batěk Jaroslav (STD) , Beneš Stanislav (STD+) , Langer Libor (STD) , Náprstek Martin (STD) , Vltavský Miroslav (STD) , Zákostelecký František (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020