logo

IPSC

KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

EXTREME

EXTREME

IPSC

IPSC

IPSC

ASOCIACE

IPSC
  

2. kolo O pohár Obce legionářské 2019

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/8]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#0/8]
VYBRAT

PREMATCH RO
[#8/25]
OBSAZENO
Novotný Jaroslav (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Brož Jakub (PRD) , Glos Stanislav (PRD) , Samek Petr (PRD) , Šindelář František (PRD) , Bouda Lukáš (STD) , Tischlerová Markéta (STD) ,

P-01 PREMATCH
[#3/8]
VYBRAT
Kraus Milan (PRD) , Laburda Jiří (PRD) , Beníček Petr (STD) ,

P-02 PREMATCH
[#4/8]
VYBRAT
Novotný Zdeněk (PRD) , Novotná Markéta (STD) , Švadláková Miroslava (STD) , Novotný Zdeněk SS (STD) ,

P-03 RO
[#0/8]

P-04 RO
[#0/8]

P-05 RO
[#0/8]

-- Sobota 8.6.2019 - dopolední směna --

M-01
[#9/10]
VYBRAT
Sloup Zbyšek (PRD) , Jíša Miroslav (PRD) , Smejkal Lukáš (PRD) , Bína Jiří (STD) , Červenka Pavel (STD) , Koudelka Jiří (STD) , Machek Pavel (STD) , Smejkal Martin (STD) , Turanský Robert (STD) ,

M-02
[#9/10]
VYBRAT
Hobza Lukáš (PRD) , Okleštěk Tomáš (PRD) , Wilk Ivo (CLA) , Hanák Zbyněk (PRD) , Křivský Zdeněk (PRD) , Cimbalnik Petr (STD) , Hejnová Deana (STD) , Hrádek Zbyněk (STD) , Konečný Petr (STD) ,

M-03
[#5/10]
VYBRAT
Kolář Jaroslav (OPN) , Jan Hátle (STD) , Koudelka Jaroslav St. (REV) , Žahourek Martin (PRD) , Žídek Milan (STD) ,

M-04
[#7/10]
VYBRAT
Haluzický Lukáš (PRD) , Pilský Patrik (PRD) , Mironiuk Zdeněk (REV) , Fiala Jiří (STD) , Pechová Hana (STD) , Vinicky Libor (STD) , Vystyd Václav (OPN+) ,

M-05
[#4/10]
VYBRAT
Čech Jonáš (PRD) , Herold Jakub (STD) , Paul Petr (STD) , Bříza Pavel (PRD) ,

M-06
[#4/10]
VYBRAT
Šerá Martina (OPN+) , Šerý Kryšpín (OPN+) , Balej Zdeněk (CLA+) , David Jaroslav (STD) ,

-- Sobota 8.6.2019 - odpolední směna --

M-11
[#9/10]
VYBRAT
Kriz Martin (STD) , Kotek Michal (STD) , Tichý Lukáš (PRD) , Neumann Michal (REV+) , Bočarov Vasil (STD+) , Horáčková Anna (STD) , Kupčík Pavel (STD) , Pospisil Hynek (STD+) , Šimeček Jiří (STD) ,

M-12
[#10/10]
OBSAZENO
Čermák Jakub (STD) , Mazúch Tomáš (STD) , Pospisil Lukas (STD) , Duběda Jakub (PRD) , Esterka Jakub (PRD) , Duběda Lukáš (STD) , Matějka Otakar (STD) , Ryzlerova Iva (STD) , Šurmanová Michaela (STD) , Ulman Tomas (STD) ,

M-13
[#9/10]
VYBRAT
Boček Jaroslav (STD) , Lachnit Radek (STD) , Běhal Jiří (OPN+) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Resler Jan (PRD) , Svojanovský Daniel (PRD) , Vondráček Tomáš (PRD) , Vostřelová Tereza (PRD) ,

M-14
[#10/10]
OBSAZENO
Biro Dan (STD) , Miškei Jiří (STD) , Liška Antonin (OPN+) , Janků Jiří (PRD) , Janoch Milan (PRD) , Petrovič Pavel (PRD) , Šljapnikov Petr (PRD) , Nestával Ladislav (STD) , Šindelář Vlastislav (STD) , Zuska Petr (STD) ,

M-15
[#10/10]
OBSAZENO
Lošek Ladislav (PRD) , Novák Ladislav (PRD) , Baier Josef (PRD) , Kovářík Peter (PRD) , Florian Petr (STD) , Klíma Jan (STD) , Konrád František (STD) , Novák Petr (STD) , Vacko Robert (STD) , Vicány Pavel (STD) ,

M-16
[#9/10]
VYBRAT
Benes Standa (STD) , Kotrouš Pavel (CLA) , Rossl Karel (REV) , Batěk Jarda (STD) , Kotroušová Denisa (STD) , Kubík Karel (STD+) , Naprstek Martin (STD) , Vltavsky Mira (STD) , Zakostelecky Frantisek (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018