logo

KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

EXTREME

EXTREME

IPSC

IPSC

IPSC

ASOCIACE

IPSC
  

2. kolo O pohár Obce legionářské 2018

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

Squad č: -3 NEZAPLACENO V TERMÍNU [#10/20]
Bureš David (PRD) , Horovič Michael (PRD) , Leitner Benjamín (PRD) , Mardar Jurij (PRD) , Resler Daniel (PRD) , Sloup Zbyšek (PRD) , Vomela Lukáš (PRD) , Čermák Jakub (STD) , Slováček Pavel (STD) , Vltavsky Mira (STD) ,

Squad č: -2 ČEKATELÉ / WAITING LIST [#0/20]
VYBRAT

-- Pátek 11.5.2018 --

Squad č: -1 PREMATCH SHOOTERS [#10/20]
Důra Vítězslav (OPN) , Novotný SS Jaroslav (OPN+) , Rataj Jan (OPN+) , Hrůzek Roman (PRD) , Krliš Lubomír (PRD) , Kubec Miroslav (PRD) , Sláma Václav (PRD) , Kubík Karel (STD+) , Kupcik Pavel (STD) , Vicány Pavel (STD) ,

Squad č: 0
PREMATCH RO[#17/15]
Mokrá Michaela (OPN+) , Plzák Jiří (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Tomek Jan (OPN+) , Tomek Petr (OPN+) , Brož Jakub (PRD) , Glos Stanislav (PRD) , Losek Vladimír (PRD) , Samek Petr (PRD) , Tischlerová Markéta (PRD) , Vrabček Robert (PRD) , Foltýn Karel (STD+) , Jarolímek Petr (STD) , Ladič Tibor (STD+) , Mára Martin (STD) , Novák Ondřej (STD) , Sýkora Josef (STD) ,

-- Sobota 12.5.2018 - dopolední směna --

Squad č: 1 [#10/9]
OBSAZENO
Bízek Vojtěch (PRD) , Okleštěk Tomáš (PRD) , Smejkal Lukáš (PRD) , Bouda Lukáš (STD) , Fiala Jiří (STD) , Hrádek Zbyněk (STD) , Krůta Jan (STD) , Pilský Patrik (STD) , Šindelář František (STD) , Smejkal Martin (STD) ,

Squad č: 2 [#10/9]
OBSAZENO
Wilk Ivo (CLA) , Horčička Tomáš (PRD) , Jíša Miroslav (PRD) , Červenka Pavel (STD) , Hejna Pavel (STD) , Hejnová Deana (STD) , Konečný Petr (STD) , Ondráková Táňa (STD) , Stahl Robert (STD) , Zukalová Jitka (STD) ,

Squad č: 3 [#10/9]
OBSAZENO
Hobza Lukáš (PRD) , Škop Ctirad (PRD) , Stejskal Ondřej (PRD) , Benda Petr (STD) , Bína Jiří (STD) , Cihelna Petr (STD) , Kohlíček Petr (STD) , Novotný Jaroslav (STD) , Schnelly Stanislav (STD) , Vostrý Jiří (STD) ,

Squad č: 4 [#9/9]
OBSAZENO
Hořejší Josef (CLA+) , Brosz Marian (PRD) , Matoušek Zbyněk (PRD) , Moravec Pavel (PRD) , Radhi Jakub (PRD) , Tesař Jindřich (PRD) , Zdeněk Křivský (PRD) , Potůčková Ludmila (REV+) , Hořejší Jun. Josef (STD) ,

Squad č: 5 [#9/9]
OBSAZENO
Briza Pavel (PRD) , Hykl Jiří (PRD) , Kohout Jaromír (PRD) , Kouřil František (PRD) , Šljapnikov Petr (PRD) , Vořech Jakub (PRD) , Andraško David (STD) , Konrád František (STD) , Machek Pavel (STD) ,

Squad č: 6 [#10/9]
OBSAZENO
Zvěřina David (PRD) , Batek Jarda (STD) , Benes Standa (STD) , Hořejší Michaela (STD) , Naprstek Martin (STD) , Novotny Zdenek (STD) , Novotny Matous (STD) , Novotny SS Zdenek (STD+) , Petřík Jan (STD+) , Zakostelecky Fanda (STD) ,

-- Sobota 12.5.2018 - odpolední směna --

Squad č: 11 [#10/9]
OBSAZENO
Chán Marek (CLA) , Šustr Miloš (OPN+) , Šustrová Kateřina (OPN+) , Bárta Ondřej (REV+) , Koudelka Jaroslav (REV) , Horáčková Anna (STD) , Kočandrle Petr (STD) , Šimeček Jiří (STD) , Šimek František (STD+) , Žídek Milan (STD) ,

Squad č: 12 [#9/9]
OBSAZENO
Janků Jiří (CLA) , Janoch Milan (PRD) , Rossl Karel (REV) , Biro Daniel (STD) , Liška Antonín (STD) , Nestával Ladislav (STD) , Novotný Petr (STD) , Šindelář Vlastislav (STD) , Zuska Petr (STD) ,

Squad č: 13 [#6/9]
VYBRAT
Kolář Milan (OPN+) , Kraif Jakub (PRD) , Lachnit Radek (STD) , Pospisil Lukas (STD) , Ryzlerova Iva (STD) , Ulman Tomas (STD) ,

Squad č: 14 [#10/9]
OBSAZENO
Šerá Martina (OPN+) , Laburda Jiří (PRD) , Ohanian Chris (PRD) , Pánek Aleš (PRD) , Pavlíček Karel (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Vavroušková Pavla (PRD) , Bočarov Vasil (STD) , Boček Jaroslav (STD) , Liehne Jan (STD) ,

Squad č: 15 [#9/9]
OBSAZENO
Kotrouš Pavel (CLA) , Dolník Filip (PRD) , Kriz Martin (PRD) , Petráň Pavel (PRD) , Šilhán Jiří (PRD) , Neumann Michal (REV+) , Balej Zdeněk (STD) , Cehelský Petr (STD) , Pospisil Hynek (STD+) ,

Squad č: 16 [#10/9]
OBSAZENO
Frinta Petr (PRD) , Baier Josef (STD) , Cimbálník Petr (STD) , Florian Petr (STD) , Jadrný Miloš (STD) , Klíma Jan (STD) , Pětivlas David (STD) , Vacko Robert (STD) , Žolnay Pavol (STD) , Žolnay Anka (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018