logo

MAIN MENU


KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

IPSC

CSOL

CSOL

IPSC

EXTREME

ASOCIACE

IPSC
  

1. kolo O pohár Obce legionářské 2021

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.
Squady vyhrazené pro SUPER JUNIORy nelze obsazovat ostatními střelci.
Z časových důvodů nemůžeme umožnit účast ne-organizátorů v prematchi.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/6]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#0/6]
VYBRAT

RO LIST
[#8/40]
OBSAZENO
Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Brož Jakub (PRD) , Foltýn Karel (PRD) , Kotlíková Dana (PRD) , Šindelář Fanda (PRD) , Bouda Lukas (STD) , Bouda Dominik (STD) ,

P-01 SUPER JUNIOŘI
[#2/6]
VYBRAT
Kotlaříková Terezka (STD) , Paulova Lily (STD) ,

P-02 SUPER JUNIOŘI
[#1/6]
VYBRAT
Brož Martin (PRD) ,

P-03 SUPER JUNIOŘI
[#0/6]
VYBRAT

P-04 SUPER JUNIOŘI
[#0/6]
VYBRAT

P-05 PREMATCH
[#0/6]

-- Sobota 24.4.2021 - dopolední směna --

M-01
[#8/8]
OBSAZENO
Batíková Dominika (PRD) , Nemcova Petra (PRD) , Hora Karel (STD) , Krejčí Martin (STD+) , Šejvlová Veronika (STD) , Tichy Ivan (STD) , Andrlíková Nikol (PRD) , Šmolík Petr (PRD) ,

M-02
[#8/8]
OBSAZENO
Hanák Zbyněk (PRD) , Bína Jiří (STD) , Dvořák Vladislav (STD) , Marek Petr (STD) , Seitl Aleš (STD) , Smejkal Lukáš (STD) , Smejkal Martin (STD) , Machek Pavel (STD) ,

M-03
[#9/8]
OBSAZENO
Tesárek Antonín (PDO) , Bartoň Libor (PRD) , Kaška Martin (PRD) , Klíma Michal (PRD) , Wagner Karel (PRD) , Jíša Stanislav (STD) , Eret Michael (PRD) , Kužel Martin (PRD) , Kadlec Aleš (STD) ,

M-04
[#6/8]
VYBRAT
Ječmen Pavel (PRD) , Kotlařík Jan (STD) , Matys Zdeněk (STD) , Pečený Tomáš (STD) , Sztacho Ondřej (STD) , Paul Petr (STD) ,

M-05
[#3/8]
VYBRAT
Kantor Marcel (STD) , Šneberger Jakub (STD) , Večeř Jakub (STD) ,

M-06
[#4/8]
VYBRAT
Cihelna Petr (STD) , Dlouhy Michal (STD) , Karchňák Slavomír (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

-- Sobota 24.4.2021 - odpolední směna --

M-11
[#10/10]
OBSAZENO
Balej Zdeněk (PRD) , Beneš Stanislav (STD) , Maršík Vladislav (STD) , Náprstek Martin (STD) , Tham Filip (STD) , Vltavsky Miroslav (STD) , Batěk Jaroslav (STD) , Šerá Martina (OPN+) , Frinta Petr (PRD) , Zakostelecký František (STD) ,

M-12
[#10/10]
OBSAZENO
Richter Petr (OPN+) , Krejčí Stanislav (PDO) , Štaud František (PRD) , Tichý Lukáš (PRD) , Kotrous Pavel (STD) , Kotrousová Denisa (STD) , Kulbabl Adam (STD) , Kupčík Pavel (STD) , Matýsek Jaroslav (PDO) , Němeček Pavel (PDO) ,

M-13
[#10/10]
OBSAZENO
Zapletal Miroslav (PDO) , Držmíšková Jitka (PRD) , Jedlička Ondřej (PRD) , Resler Jan (PRD) , Ryšavý Petr Ryšavý (PRD) , Hejnová Dea (STD) , Bočarov Vasil (PDO) , Laburda Jiří (PRD) , Stuchlík Roman (PRD) , Wintr Roman (STD) ,

M-14
[#8/10]
VYBRAT
Janků Jiří (PRD) , Janoch Milan (PRD) , Kupilík Libor (PRD) , Nestával Ladislav (PRD) , Strunecký Otakar (PRD) , Bíro Daniel (STD) , Šindelář Vlastislav (STD) , Zuska Petr (STD) ,

M-15
[#10/10]
OBSAZENO
Haluzicky Lukas (PRD) , Novák Ladislav (PRD) , Baier Josef (STD) , Hátle Jan (STD) , Klíma Jan (STD) , Konrád Frantisek (STD) , Novák Petr (STD) , Vacko Robert (STD) , Florian Petr (STD) , Kolář Jaroslav (STD) ,

M-16
[#10/10]
OBSAZENO
Heneš Zdeněk (OPN+) , Ráček Jarda (PDO) , Ráček Jaroslav (PDO) , Hrubý Martin (STD) , Jungwirth Jan (STD) , Klimeš Radim (STD) , Štádler Robert (STD) , Vicány Pavel (STD) , Beníček Petr (STD) , Klimeš Pavel (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2020