logo

MAIN MENU


KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

EXTREME

EXTREME

IPSC

IPSC

IPSC

ASOCIACE

IPSC
  

1. kolo O pohár Obce legionářské 2020

Registrace

Vyberte si váš budoucí squad...

Pořadatelé si vyhrazují právo dodatečně měnit zařazení závodníků do squadu dle potřeb hladkého průběhu závodu


V souladu s pravidlem 6.6.2 je účast v prematchi omezena na organizátory, sponzory a rozhodčí
Rozhodčí se po dohodě RM registrují v odkazu v levém menu.


PRAVIDLA REGISTRACE:
Registrace bez platby je platná maximálně 10 dnů. Neplatí pro organizátory a RO. Po tomto termínu bude registrace automaticky zrušena !
Při zadání neplatné emailové adresy, se zbavujete možnosti být informován/a o případných změnách.

Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

NEZAPLACENO V TERMÍNU
[#0/8]
VYBRAT

ČEKATELÉ / WAITING LIST
[#0/8]
VYBRAT

RO LIST
[#15/30]
OBSAZENO
Novotná Natálie (OPN) , Novotný Jaroslav (OPN+) , Samek Petr (OPN+) , Šerá Michaela (OPN+) , Šerý Jiří (OPN+) , Brož Jakub (PRD) , Havlíček Zdeněk (PRD) , Šindelář Fanda (PRD) , Bouda Lukáš (STD) , Foltýn Karel (STD) , Glos Stanislav (STD+) , Ladič Tibor (STD+) , Novotný Zdeněk ml. (STD) , Švadláková Miroslava (STD) , Tischlerová Markéta (STD) ,

P-01 PREMATCH
[#4/8]
VYBRAT
Halata Jaroslav (PRD) , Malach Miroslav (PRD) , Peka Petr (PRD) , Šamalík Josef (PRD) ,

P-02 SUPER JUNIOŘI
[#4/8]
VYBRAT
Boček Jaroslav ml. (STD) , Boček Vojta (STD) , Růžičková Nelly (STD) , Vostřel Lukáš (STD) ,

P-03 SUPER JUNIOŘI
[#1/8]
VYBRAT
Novotný Robert (PRD) ,

P-04 RO
[#0/8]

P-05 RO
[#0/8]

-- Sobota 18.4.2020 - dopolední směna --

M-01
[#8/8]
OBSAZENO
Krliš Lubomír (PRD) , Okleštěk Tomáš (PRD) , Cihelna Petr (STD) , Dlouhý Michal (STD) , Hrádek Zbyněk (STD) , Karchňák Slavomír (STD) , Konečný Petr (STD) , Wilk Ivo (STD) ,

M-02
[#8/8]
OBSAZENO
Vinicky Libor (CLA) , Vystyd Václav (OPN+) , Kruta Jan (PDO) , Pilsky Patrik (PDO) , Hanák Zbyněk (PRD) , Hobza Lukáš (PRD) , Červenka Pavel (STD) , Fiala Jiri (STD) ,

M-03
[#9/8]
OBSAZENO
Jindřich Hnatko (PRD) , Kaška Martin (PRD) , Klíma Michal (PRD) , Kupilík Libor (PRD) , Pajtl Martin (PRD) , Tesárek Antonín (PRD) , Mironiuk Zdeněk (STD) , Pechová Hana (STD) , Tichy Ivan (STD) ,

M-04
[#6/8]
VYBRAT
Šerá Martina (OPN+) , Lakosil Jaroslav (PRD) , Procházka Jiří (PRD) , Škop Ctirad (PRD) , Koudelka Jiří (STD) , Turanský Robert (STD) ,

M-05
[#8/8]
OBSAZENO
Kolář Jaroslav (OPN) , Haluzicky Lukas (PRD) , Hátle Jan (PRD) , Herold Jakub (STD) , Pařík Jiří (STD) , Paul Petr (STD) , Pečený Tomáš (STD) , Sztacho Ondřej (STD) ,

M-06
[#7/8]
VYBRAT
Vostřelová Tereza (PRD) , Bína Jiří (STD) , Boček Jaroslav (STD) , Machek Pavel (STD) , Smejkal Martin (STD) , Smejkal Lukáš (STD) , Žemlička Ladislav (STD) ,

-- Sobota 18.4.2020 - odpolední směna --

M-11
[#9/10]
VYBRAT
Musil Eduard (CLA) , Horáčková Anna (STD) , Hrubý Martin (STD) , Klimeš Pavel (STD) , Klimeš Radim (STD) , Kotek Michal (STD) , Kubík Karel (STD+) , Šimeček Jiří (STD) , Štádler Robert (STD) ,

M-12
[#10/10]
OBSAZENO
Kotrouš Pavel (CLA) , Votoček Miloš (OPN+) , Cehelský Petr (PRD) , Frinta Petr (PRD) , Čermák Jakub (STD) , Kotroušová Denisa (STD) , Mazúch Tomáš (STD) , Ryzlerova Iva (STD) , Surmanova Misa (STD) , Ulman Tomas (STD) ,

M-13
[#10/10]
OBSAZENO
Balej Zdeněk (PRD) , Hůlka Pavel (PRD) , Kraif Jakub (PRD) , Laburda Jiří (PRD) , Pokorný Jan (PRD) , Resler Jan (PRD) , Tichy Lukáš (PRD) , Žídek Milan (PRD) , Bočarov Vasil (STD+) , Elišák Milan (STD) ,

M-14
[#8/10]
VYBRAT
Janků Jiří (PRD) , Janoch Milan (PRD) , Nestával Ladislav (PRD) , Petrovič Pavel (PRD) , Bíro Daniel (STD) , Patloka Adam (STD) , Šindelář Vlastislav (STD) , Zuska Petr (STD) ,

M-15
[#10/10]
OBSAZENO
Kovařík Peter (PRD) , Novák Ladislav (PRD) , Baier Josef (STD) , Beníček Petr (STD) , Florian Petr (STD) , Klíma Jan (STD) , Konrád František (STD) , Novák Petr (STD) , Vacko Robert (STD) , Vicány Pavel (STD) ,

M-16
[#10/10]
OBSAZENO
Bielska Věra (PRD) , Dušek Ondřej (PRD) , Kratochvíl Miloš (PRD) , Batěk Jaroslav (STD) , Beneš Stanislav (STD) , Náprstek Martin (STD) , Patloka Dominik (STD) , Turková Eva (STD) , Vltavsky Miroslav (STD) , Zákostelecký Franta (STD) ,


© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018