logo

KLUB

CBSERVIS

WALTHER

IPSC

IPSC

IPSC

EXTREME

EXTREME

IPSC

IPSC

IPSC

ASOCIACE

IPSC
  

1. kolo O pohár Obce legionářské 2019

Registrovaní závodníci

Zobrazit squady >>


Legenda:
Pouze registrovaní
Registrovaní déle než 10 dnů, startovné nezaplaceno
Registrace a platba O.K.

(týká se pouze jména závodníka)

PříjmeníJménoRegionDivize FaktorKategorieSquadVar.SymbolZaplaceno
startovné
BaierJosefCZEPRDMINSENIORM-151575Ano
BalejZdeněkCZECLAMAJREGULARM-0415176Ano
BatekJardaCZESTDMINSSENIORM-141531Ano
BěhalJiříCZEOPNMAJREGULARM-11157Ano
BenešStanislavCZESTDMAJSENIORM-141532Ano
BeníčekPetrCZESTDMINREGULARP-02 PREMATCH15102Ano
BielskaVěrkaCZEPRDMINLADYM-121543Ano
BínaJiříCZESTDMINREGULARM-011570Ano
BíroDanielCZECLAMINREGULARM-121517Ano
BočarovVasilCZESTDMAJREGULARP-02 PREMATCH1579Ano
BočekJaroslavCZESTDMINREGULARP-01 PREMATCH15179Ano
BoudaLukášCZESTDMINREGULARP-05 RO15111Ano
BoušaTomasCZEPRDMINREGULARM-0615173Ano
BřízaPavelCZEPRDMINREGULARM-0515107Ano
BrožJakubCZEPRDMINJUNIORP-01 PREMATCH15122Ano
BumbaJiříCZESTDMINREGULARM-031585Ano
CehelskýPetrCZEPRDMINREGULARM-161556Ano
ČervenkaPavelCZESTDMINSENIORM-021554Ano
ChámaJosefCZESTDMINSENIORM-011581Ano
CihelnaPetrCZESTDMINREGULARM-0315164Ano
CimbálníkPetrCZESTDMINREGULARM-031545Ano
DavidJaroslavCZESTDMINREGULARM-0615178Ano
DůraVítězslavCZEOPNMAJREGULARM-0415106Ano
DušekOndraCZEPRDMINREGULARM-121526Ano
ElišákMilanCZESTDMINSENIORP-02 PREMATCH1586Ano
EsterkaJakubCZEPRDMINREGULARM-0515166Ano
FialaJiříCZESTDMINSENIORM-041571Ano
FlorianPetrCZESTDMINSENIORM-131546Ano
FoltýnKarelCZESTDMINSENIORP-05 RO15141Ano
FoltýnTomášCZESTDMINREGULARP-05 RO15183Ano
FrintaPetrCZEPRDMINREGULARM-1615109Ano
GlosStanislavCZEPRDMINREGULARP-03 RO15143Ano
HaluzickýLukášCZEPRDMINREGULARM-1415158Ano
HanákZbyněkCZEPRDMINREGULARM-021560Ano
HátleJanCZESTDMINREGULARM-021534Ano
HavlíčekZdeněkCZEPRDMINREGULARPREMATCH RO15146Ano
HejnováDeanaCZESTDMINLADYM-021524Ano
HeroldJakubCZESTDMINREGULARM-1515121Ano
HobzaLukášCZEPRDMINREGULARM-021553Ano
HoráčkováAnnaCZESTDMINLADYM-11159Ano
HrádekZbyněkCZESTDMINREGULARM-031577Ano
HrůzekRomanCZEPRDMINSENIORP-04 RO15169Ano
HůlkaPavelCZEPRDMINREGULARM-1615110Ano
JankůJiříCZEPRDMINSENIORM-121516Ano
Janoch MilanCZEPRDMINSENIORM-141528Ano
JarolímekPetrCZESTDMINREGULARP-05 RO15154Ano
JíšaMiroslavCZEPRDMINREGULARM-021529Ano
KahovecJaroslavCZESTDMINREGULARM-0515131Ano
Kleinová HanaCZESTDMINLADYP-05 RO15153Ano
KlímaJanCZESTDMINREGULARM-131551Ano
KohoutJaromirCZECLAMINREGULARM-0515108Ano
KolářMilanCZEOPNMAJREGULARM-11155Ano
KolářJaroslavCZEOPNMINREGULARM-021564Ano
KonečnyPetrCZESTDMINSENIORM-021561Ano
Konrád František CZESTDMINSSENIORM-161593Ano
KotekMichalCZESTDMINREGULARM-111515Ano
KotroušováDenisaCZESTDMINLADYM-121521Ano
KoudelkaJaroslav St.CZEREVMINREGULARM-131544Ano
KoudelkaJaroslav Ml.CZEREVMAJREGULARM-131549Ano
KoudelkaJiříCZESTDMINSENIORM-011555Ano
KováříkPeterCZEPRDMINREGULARM-151594Ano
KrausMilanCZEPRDMINREGULARP-02 PREMATCH15101Ano
KrejčíStanislavCZEPRDMINREGULARP-04 RO15138Ano
KřížMartinCZESTDMINREGULARM-161540Ano
KrlišLubomírCZEPRDMINREGULARM-0415104Ano
KrůtaJanCZESTDMINREGULARM-041566Ano
KubecMiroslavCZEPRDMINREGULARP-03 RO15170Ano
KubíkKarelCZESTDMAJREGULARM-161587Ano
KupčíkPavelCZESTDMINSSENIORP-02 PREMATCH1580Ano
LaburdaJiříCZEPRDMINREGULARP-01 PREMATCH1583Ano
LadičTiborCZESTDMINSSENIORP-03 RO15135Ano
LapkaMilanCZEPRDMINREGULARP-04 RO15139Ano
LošekVladimírCZEPRDMINREGULARM-1515151Ano
LudvikKlein CZESTDMINREGULARM-1515113Ano
MachekPavelCZESTDMINREGULARM-011582Ano
MáraMartinCZEPRDMINREGULARP-01 PREMATCH15152Ano
MatoušekZbyněkCZEPRDMINSENIORM-0315127Ano
MazúchTomášCZESTDMINREGULARM-121513Ano
MironiukZdeněkCZEREVMINSENIORM-0115160Ano
MokráMichaelaCZEOPNMAJLADYP-04 RO152Ano
MusilEduardCZECLAMINREGULARM-121530Ano
NáprstekMartinCZESTDMINSSENIORM-141547Ano
NestávalLadislavCZEPRDMINSENIORM-121525Ano
NesvačilMilošCZEPRDMINREGULARP-03 RO15134Ano
NeumannMichalCZEREVMAJSSENIORM-131537Ano
NovákLadislav CZEPRDMINREGULARM-151567Ano
NovákPetrCZESTDMINREGULARM-151589Ano
NovotnáMarkétaCZESTDMINREGULARP-02 PREMATCH15181Ano
NovotnýPetrCZESTDMINREGULARM-1415100Ano
NovotnýJaroslavCZEOPNMAJREGULARP-02 PREMATCH15112Ano
NovotnyZdenekCZESTDMAJSSENIORP-02 PREMATCH15119Ano
NovotnýRobertCZESTDMINJUNIORPREMATCH RO15184Ano
Novotny (jr.)ZdenekCZEPRDMINREGULARP-03 RO15118Ano
Novotný SSJaroslavCZEOPNMAJSSENIORP-01 PREMATCH15115Ano
OhanianChrisAUSOPNMAJREGULARM-0615163Ano
OkleštěkTomášCZEPRDMINREGULARM-031578Ano
PánekAlešCZEPRDMINREGULARP-03 RO15168Ano
PatlokaDominikCZEPRDMINREGULARM-0515137Ano
PaulPetrCZESTDMINREGULARM-141552Ano
PetráňPavelCZEPRDMINREGULARM-011523Ano
PetříkJanCZESTDMAJSENIORM-051558Ano
PetrovičPavelCZEPRDMINREGULARM-141527Ano
PilskýPatrikCZEPRDMINREGULARM-041568Ano
PospíšilHynekCZESTDMAJREGULARM-161536Ano
PražskýOndřejCZEPRDMINREGULARM-0515140Ano
Ptackova MisarovaPetraCZESTDMINLADYM-161596Ano
RadhiJakubCZEPRDMINREGULARM-0315125Ano
RatajJanCZEOPNMAJSENIORP-01 PREMATCH15103Ano
RosslKarelCZEREVMAJSENIORM-11156Ano
RudinskáNikolaCZEPRDMINLADYM-0615174Ano
RyzlerovaIvaCZESTDMINLADYM-151597Ano
ŠamalíkJosefCZEPRDMINSENIORP-02 PREMATCH15128Ano
Samek PetrCZEPRDMINREGULARP-05 RO15132Ano
SeiferMilanCZEPRDMINREGULARP-04 RO15142Ano
SeraMartinaCZEOPNMAJLADYM-0615162Ano
ŠerýJiříCZEOPNMAJSENIORPREMATCH RO151Ano
ŠilhánJiříCZEPRDMINREGULARM-11158Ano
ŠimečekJiříCZESTDMINREGULARM-111514Ano
ŠindelářVlastislavCZESTDMINREGULARM-131548Ano
ŠindelářFrantišekCZEPRDMINREGULARP-01 PREMATCH1592Ano
ŠkopCtiradCZEPRDMINREGULARM-0615171Ano
ŠljapnikovPetrCZEPRDMINREGULARM-0515105Ano
SmejkalLukášCZEPRDMINREGULARM-011565Ano
SmejkalMartinCZESTDMINREGULARM-011569Ano
ŠoustarIvoCZESTDMAJSENIORM-111522Ano
SquadReserve 1CZESTDMINREGULARM-0615149Ano
SquadReserve 2CZESTDMINREGULARM-0615150Ano
StaněkJanCZEOPNMAJREGULARPREMATCH RO15147Ano
StaňkováJanaCZEOPNMAJLADYP-01 PREMATCH15148Ano
ŠtěpánMichalCZEPRDMINREGULARM-161595Ano
StrachotaMartinCZEPRDMINREGULARM-021541Ano
ŠurmanováMichaelaCZESTDMINLADYM-121510Ano
ŠustrMilošCZEOPNMAJSSENIORM-11154Ano
ŠustrováKateřinaCZEOPNMAJLADYM-06153Ano
ŠvadlákováMiroslavaCZESTDMINLADYP-03 RO15180Ano
SýkoraJosefCZESTDMINREGULARP-02 PREMATCH15136Ano
TesařJindřichCZEPRDMINSENIORM-0315126Ano
Tischlerová Markéta CZESTDMINLADYPREMATCH RO15133Ano
TomanJanCZEPRDMINREGULARP-05 RO15156Ano
Tůma David CZEPRDMINREGULARM-0515124Ano
TuranskýRobertCZESTDMINSENIORM-011559Ano
UlmanTomasCZESTDMINREGULARM-151598Ano
VackoRobertCZESTDMINREGULARM-131538Ano
VeselýJanCZEPRDMINREGULARP-01 PREMATCH15165Ano
VicányPavel CZESTDMINREGULARM-151563Ano
VinickýLiborCZESTDMINREGULARM-041573Ano
Vltavský MiroslavCZESTDMINSSENIORM-141550Ano
VomelaLukášCZEPRDMINREGULARM-121512Ano
VondrasekPetrCZESTDMINREGULARM-1615123Ano
Vostřelová TerezaCZEPRDMINLADYP-01 PREMATCH15175Ano
VostrýJiříCZESTDMINSENIORM-0515157Ano
VotočekMilošCZEOPNMAJSENIORM-0315130Ano
VystydVáclavCZESTDMINREGULARM-041572Ano
WilkIvoCZESTDMINSENIORM-021533Ano
WojdaJerzyCZESTDMINREGULARM-0415177Ano
ŽahourekMartinCZEPRDMINREGULARM-0415129Ano
ZákosteleckýFrantišekCZESTDMINSSENIORM-141539Ano
ZdeněkKřivskýCZEPRDMINREGULARM-0315161Ano
ŽídekMilanCZESTDMINREGULARM-131535Ano
Zuska PetrCZESTDMINREGULARM-131542Ano
ZvěřinaDavidCZECLAMINREGULARM-011511Ano


Celkem 161 střelců + 0 pouze RO

RegionSum #
AUS 1
CZE 160
DivisionSum #
CLA 5
OPN 16
PRD 60
REV 5
STD 75
DivisionCatSum #
OPN LADY 4
OPN SENIOR 3
OPN SSENIOR 2
PRD JUNIOR 1
PRD LADY 3
PRD SENIOR 8
REV SENIOR 2
REV SSENIOR 1
STD JUNIOR 1
STD LADY 9
STD SENIOR 14
STD SSENIOR 8
IPSC L3 Fulfilled Divisions & Categories
(zaplaceno)
OPN
PRD
  » SENIOR (8)
STD
  » LADY (9)
  » SENIOR (14)
  » SSENIOR (8)
© Sedina Jiri 2010 & Jan JUMBO Staněk 2018